Neonail Komplet 10 syntetycznych pędzelków (5903274009807)

od 24,90 PLN

Rodzaj: zestaw

zestaw 10 plastikowYCH PĘDZELKÓW

Pędzelki te służą do nakładania żelu, akrylu i wykonywania zdobień hybrydowych. Charakteryzuje je wysoka jakość i trwałość. Syntetyczne włosie pozwala na pokaźny komfort w rozprowadzaniu produktów. Komplet pędzli jest uniwersalny, każdy z nich ma nieco inny zarys, dzięki czemu można je użyć do wykonania wielu wzorów. Wszystko zależy od preferencji każdej z Was, podpowiadamy jednak, jak można zastosować poszczególne z nich:

1. Długie włosie pędzelka najlepiej spełni oczekiwania przy tworzeniu prostych linii, geometrycznych kształtów.

2. Pędzelek nadzwyczajny do malowania szczegółów w zdobieniu, do cieniowania wzorku, do doprowadzania lakieru aż do skórek (manicure kombinowany).

3. Sonda do kropek albo do pomocy przy korzystaniu z takiego produktu jak Spider Gel.

4. Ten delikatny pędzelek jest stworzony do malowania szczegółów w zdobieniu, cieniowania i doprowadzania lakieru do skórek (manicure kombinowany).

5. To włosie pomoże przy wykonaniu ornamentów, pozwoli wypełnić pokaźniejsze powierzchnie w zdobieniu. Zastosujesz je do malowania większości zdobień – następnie mniejszymi pędzelkami z łatwością je dopracujesz, np. Stwarzając cieniowanie czy kontur (pędzelek 2 i 4).

6. Wykorzystasz go do zdobień typu One Stroke (pokaźniejsze elementy).

7. Pędzelek do formowania kształtów z plasteliny, czyli zdobienia 3D. Jego końcówka genialnie sprawdzi się przy nakładaniu kawioru czy cyrkonii.

8. Zastosujesz go do formowania kształtów z plasteliny.

9. Do zdobień rodzaju One Stroke (mniejsze elementy).

10. Wachlarzyk do Ombre.

To kompletny komplet – każdy z pędzli jest inny, każdy umożliwia stworzenie interesujących wzorów i każdy ochoczo wykorzystasz. Sama zobaczysz, ile przyniesie Ci korzyści!

komplet posiada:
- Sondę do zdobień
- Pędzelek miotełkę
- Pędzelek „Koci języczek"
- Szpic odkształcony
- Pędzelki do zdobień nr 0
- Pędzelek do zdobień nr 1
- Pędzelki do zdobień nr 2
- Pędzelek do żelu nr 4
- Pędzelek do żelu nr 6
- Pędzelek do żelu nr 8

liczba: 10 sztuk