911 żel balsam do ciała z żywokostem na bole stawów 100ml (4607010244101)

od 12,90 PLN

oszczędzasz do 13%
Pojemność: 100 ml
  • Producent: TWINSTEC
  • Kategoria: Balsamy
911 żel balsam do ciała z żywokostem

Żel balsam do ciała mieści ekstrakty z żywokostu lekarskiego, nadecznika, chondroitynę, olejki eteryczne z jałowca, kajeputa, rumianku, eukaliptusa i róży. Ekstrakt z żywokostu lekarskiego działa łagodząco przy zapaleniach stawów, mięśni i ścięgien, przyśpiesza wypełnianie się ubytków kostnych. Używany jako środek pomocniczy przy złamaniach

Chondroityna stanowi podstawowy składnik płynu we wnętrzustawowego. Bierze udział w odbudowie składu tkanki chrzęstnej powierzchni stawów. Kompleks olejków eterycznych działa rozgrzewająco, uspokajająco, przeciwbólowo. Balsam gromadzi niepowtarzalne połączenie żywokostu lekarskiego z nadecznikiem.

Żywokost, cudowne ziele, które niewiarygodnie wspomaga odbudowę skóry i kości. Użyty zewnętrznie jest nad wyraz prędko wchłaniany przez skórę właściwą, przez co niewiarygodnie przyspiesza odbudowę zniszczonych komórek (dzięki występowaniu w ziele alantoiny).

na dodatek jego działanie ściągające pomoże zwalczyć opuchliznę.

Badania potwierdzają, że żywokost w połączeniu z olejem rozmarynowym ma parametry znieczulające. W korzeniu żywokostu występuje alantoina, śluz,alkaloidy, kwasy - chlorogenowy, kawowy, żywice, skrobia, sacharoza, asparagina.

Żywokost w połączeniu z nadecznikem oddziaływuje znacznie mocniej na uszkodzoną skórę i kości. Nadecznik jest gatunkiem gąbek słodkowodnych, występujących w środowisku wodnym ( w Polsce) na korzeniach, kamieniach itp. Nadecznik zawiera fosforany, węglany i inne substancje organiczne.

Lecznicze oddziaływanie tej atrakcyjnej gąbki oparte jest na silnej stymulacji nabłonka poprzez sproszkowane igły krzemionkowe, wywołujące powiększenie naczyń krwionośnych, co sprzyja aktywizacji ukrwienia i zabezpiecza doskonałe działanie wchłaniające, a także bakteriobójcze.

Działaniu nadecznika towarzyszy efekt rozgrzewający i chwilowe miejscowe zaczerwienienie skóry. Dezynfekuje i witaminizuje skórę, uśmierza ból, swędzenie, złuszcza uszkodzony naskórek.

Balsam zawiera m.in. Wyciąg z żywokostu lekarskiego, wyciąg z nadecznika, chondroidynę, olejek jałowcowy, kajeputowy, rozmarynowy, eukaliptusowy, goździkowy, osetowy.

wykorzystywanie:

Miejscowo do wykorzystania zewnętrznego. Nanieść niewielką ilość balsamu na skórę w okolicy stawów, wetrzeć ruchem masującym, aż do całkowitego wchłonięcia.

Przeciwwskazania:

indywidualna nietolerancja na poszczególne składniki. Produkt nie jest lekiem. Do stosowania zewnętrznego.

Żel 911 nie jest lekiem objętość: 100ml

T ermin przydatności do użycia przekazany na opakowaniu

Producent: Federacja Rosyjska