BAMBO Nature Chusteczki nawilżane 80 szt. (5703538265815)

od 0,00 PLN

Ilość sztuk: 80
Bezzapachowe Chusteczki Nawilżane Bambo Nature

Chusteczki tworzono w Szwecji (na rynku dostępne są też chusteczki wyprodukowane w Chinach o gorszym składzie)

Bezzapachowe Chusteczki Nawilżane Bambo Nature tworzone zostały z wyjątkowo delikatnej włókniny, która nie mieści chloru (używanego nieraz do wybielania produktów), ani innych wybielaczy optycznych. Żeby zminimalizować ryzyko podrażnień w chusteczkach nie zastosowano substancji zapachowych i barwiących.

Chusteczki zostały przebadane dermatologicznie, a ponadto są wolne od: silikonów, parabenów, fenoksyetanolu, ftalanów, alkoholi (niejednokrotnie uczulających).

Opinie Rodziców o Bezzapachowych Chusteczkach Nawilżanych Bambo Nature:

należycie nawilżone,

szczególnie dobrze czyszczą, nawet poważne zabrudzenia,

posiadają wyjątkowo ergonomiczne opakowanie z plastikowym zamknięciem, które w dodatku broni chusteczki przed wysychaniem,

Są szczególnie delikatne,

Są całkowicie pozbawione zapachu.

<< Kliknij, żeby zobaczyć pozostałe chusteczki nawilżane

Z przyjemnością informujemy, że skład chusteczek został zmieniony w nad wyraz pozytywny sposób. Usunięto z nich substancje potencjalnie drażniące (glikol propylenowy i fenoksyetanol). Do chusteczek dodano natomiast allantoinę, która działa przeciwzapalnie, łagodzi podrażnienia, wspomaga procesy regeneracji skóry, stymuluje cykl gojenia się ran. Działa w dodatku silnie nawilżająco, dając uczucie gładkości skóry.

Skład Bezzapachowych Chusteczek Nawilżanych Bambo Nature:

Woda, Gliceryna, Laurylokarboksylan Sodu, Benzoesan Sodu, Kwas Mlekowy, Glycereth-17 Cocoate (zagęstnik pochodzenia naturalnego), Sorbinian Potasu, Allantoina

Opracowanie jest własnością intelektualną sklepu organicznystart.pl Kopiowanie wymaga zgody autora.