REFECTOCIL HENNA W ŻELU - 1 Czerń Czarna henna do brwi i rzęs Henna RefectoCil o nowej formule i zoptymalizowanej recepturze pozwala na uzyskanie henny w odcieniu czystej czerni. Dzięki temu otrzymujemy głęboki, pełny i jeszcze bardziej intensywną niżeli kiedykolwiek czarną barwę brwi i rzęs.

Koloryzacja żelowymi farbami RefectoCil jest absolutnie oporna na rozmazywanie, wodoodporna, nie pozostawia smug oraz innych zabrudzeń, dzięki temu utrzymuje się na włoskach choćby do 6 tygodni. Henny te są wyśmienite pod każdym względem, tak by zagwarantować klientom fantastycznie długie, ciemne i gęste rzęsy, a także przepięknie zaakcentowane brwi.

Aplikacja: Należy starannie usunąć makijaż oczu. Rzęsy i brwi podczas farbowania powinny być w całości oczyszczone z makijażu dla uzyskania jak najlepszego rezultatu. Bezpośrednio przed farbowaniem brwi i rzęs należy wymieszać 2 krople henny z 10 kroplami płynu stabilizującego Oxidant 3% Liquid (może być zwykła woda utleniona 3%).

Następnie pofarbuj rzęsy/brwi henną za pomocą pałeczki – ważne żeby były całkowicie pokryte farbą. Czas oddziaływania farby wynosi od 5-10 minut, po upływie dłuższego czasu otrzymujemy ciemniejszy efekt.

Farbę zmywamy ciepłą wodą z mydłem. Pojemność: 15 ml...