Henna żelowa RefectoCil blonde brow 15 ml

Nowa lepsza formuła, dzięki zoptymalizowanej recepturze pozwala na uzyskanie za pomocą henny RefectoCil Blond Brow 0.0 naturalnego blondu. Skutkiem jest głęboki, pełny, jasny kolor, który zagwarantuje klientom nadzwyczajnie wskazane brwi o wyjątkowo naturalnym kolorze. Koloryzacja jest absolutnie wytrzymała na rozmazywanie, wodoodporna, nie pozostawia smug ani innych zabrudzeń, dzięki czemu utrzymuje się na włoskach nawet do 6 tygodni.

Instrukcja użycia:

Jakie produkty RefectoCil niezbędne są do koloryzacji brwi? Farba Blonde Brow, Oxidant 3% Cream, Cosmetic Dish, Cosmetic Brush (gold).

Przygotowanie: delikatnie usuń makijaż oczu za pomocą Eye Make Up Remover. Brwi podczas rozjaśniania muszą być w pełni oczyszczone dla uzyskania jak najlepszego rezultatu.

Przygotowanie do koloryzacji: Bezpośrednio przed farbowaniem, wymieszaj 2 krople Blonde Brow i 20-25 kropli RefectoCil Oxidant 3% Cream w naczyniu kosmetycznym przy użyciu pędzelków RefectoCil Brush (gold) przez 2 minuty aż do uzyskania kremowej masy.

Rozjaśnianie: za pomocą pędzelka kosmetycznego nałóż wcześniej przygotowaną masę na brwi. Pamiętaj żeby włoski pokryć farbą nad wyraz dokładnie.

Czas: W zależności od pożądanego efektu rozjaśnienia, należy pozostawić farbę na brwiach od 5 do 20 minut.

  • 5 minut:rozświetlić o jeden odcień
  • 12 minut:rozjaśnić o dwa odcienie
  • 20 minut:rozświetlić o trzy odcienie

Czyszczenie: Po upływie czasu usuń pastę za pomocą kosmetyku RefectoCil Eye Make-Up Remover.

Ważne: Jeśli zdecydujesz się na użycie farby RefectoCil Blond Brow 0.0 po wcześniejszym procesie rozjaśniania powinnaś być świadoma, iż henna stanowczo momentalnie zmieni ich kolor. Dlatego w zależności od pożądanego efektu zaleca się trzymanie farby na brwiach od 1 do 5 minut.

Porady

Po rozjaśnieniu, prędko wchłania się we włosy oraz w skórę. Powinnaś być szczególnie ostrożna jeśli chodzi o nowych klientów, których struktury włosów nie znasz. Dlatego zaleca się ciągłe usuwanie wszelkich zafarbowań od razu w trakcie procesu aplikacji.