Grey out + koenzym q10 - 125ml marki Ovimex

od 0,00 PLN

Pojemność: 125 ml

Grey Out jest specjalnie przygotowanym produktem przywracającym siwym włosom ich naturalny odcień w przeciągu kilku tygodni. Dedykowany dla wszystkich rodzajów włosów. Nowa formuła płynu pozwala pozbyć się łupieżu oraz ogranicza przetłuszczanie się włosów, pozostawiając je lśniące i miękkie.

Grey Out nie jest farbą do włosów lecz produktem enzymatycznym, który wpływa na utlenioną melaninę i stopniowo przywraca naturalny odcień włosów.

Sposób użycia: Nanieść niewielką liczba płynu na suche lub niezbyt mokre włosy i wmasować jak odżywkę do włosów. Po aplikacji zaleca się wysuszenie suszarką. Nadmiar płynu należy wyeliminować z czoła i linii włosów, stosując ciepłą wodę z mydłem. W początkowej fazie najlepiej jest stosować GRAY OUT codziennie rano albo trzy razy w tygodniu. Włosy należy umyć 6-12 godzin po aplikacji lub wieczorem przed pójściem spać. Pierwsze efekty będą zauważalne już po pierwszym tygodniu. Po osiągnięciu pożądanego rezultatu starczy stosować raz w tygodniu. Towar przeznaczony do korzystania zewnętrznego. Unikać kontaktu z oczami. Nie nanosić na brwi i wąsy. Po aplikacji należy starannie umyć ręce. W razie pojawienia się podrażnienia skóry, przerwać użytkowanie. Trzymać poza zasięgiem dzieci.

Przechowywać w ciemnym miejscu.

Skład: propyleneglycol, ammonium chloratum, sulphur, silver acetate, reductase, parfum, aqua.