Joanna , naturia color. farba do włosów, złocisty piasek nr 211 - joanna od 24,99zł darmowa dostawa kiosk ruchu (5901018050221)

od 5,99 PLN

Kolor: blond • Postać: farba

JOANNA NATURIA COLOR FARBA 211 ZŁOTY PIASEK nadaje włosom spektakularny połysk, głęboki odcień i zdrowy wygląd, poziom III kolor trwały, testowany dermatologicznie.

Marzysz, by zachować najefektowniejsze barwy natury we włosach? wystarczy sięgnąć po jeden z 24 odcieni farb do włosów Naturia color, które nadają włosom istotnie ładne, soczyste i głębokie i idealnie kryją siwiznę, pozostawiając na włosach długofalowy efekt.
Receptura farb mieści naturalne komponenty roślinne: ekstrakt z brzoskwini i proteiny mleczne. Brzoskwinia to bogate źródło witamin i soli mineralnych, działa na włosy regenerująco i tonizująco. Proteiny mleczne nawilżają i odżywiają włókna włosów.
Po zabiegu farbowania włosy odzyskują miękkość i elastyczność, mają głęboki kolor, efektowny lśnienie i zdrowy wygląd. Dzięki wysokiej jakości recepturom Naturia color jest jedną z najchętniej kupowanych farb na polskim rynku i zdobyła uznanie milionów kobiet.