L'oréal professionnel L'oréal profesionnel série expert majirel cool cover 4 farba do trwałej koloryzacji w chłodnych odcieniach 50ml

od 31,65 PLN

Postać: farba • Pojemność: 50 ml

Kolor: 4 brązFarby Majirel Cool Cover zapewniają do 100% pokrycia siwych włosów choćby bez łączenia z kolorami bazowymi. Nadają włosom intensywny, chłodny odcień z wizualnie srebrnymi albo chłodnymi refleksami.

Formuła wzbogacona o technologię Ionene G i Incell pozwalają nie tylko na uzyskanie wymarzonego koloru włosów ale także je pielęgnują i pozostawiają miękkie i pełne blasku.W zależności od wybranego koloru, farba może rozjaśnić lub przyciemnić włosy choćby o 3 poziomy.zaimplementowana technologia:• Ionene G - odbudowuje wiązania keratynowe we włosie i wygładza jego powierzchnię• Incell - posiada zdolności do odbudowy cementu komórkowego.Aby rozświetlić włosy do 2 tonów farbę łączymy z oxydantem 6% w proporcji 1:1,5 czyli na całą tubkę farby 50ml dodajemy 75ml oxydantu.Aby rozjaśnić włosy o 3 tony farbę łączymy z oxydantem 9% w proporcji 1:1,5.pojemność:50mlSzczegółowa instrukcja nakładania farby znajduje się w opakowaniu.

UWAGA! Farba nie zawiera oksydantu. Musisz zakupić go osobno.dostosuj jego stężenie do oczekiwanych rezultatów farbowania i kondycji swych włosów.Pamiętaj ponadto o właściwej pielęgnacji włosów po farbowaniu - tylko dzięki rozważnej ochronie kosmyków zachowasz ich odcień na długo.

Przeczytaj więcej na naszym blogu.