L´Oreal Paris Casting Creme Gloss 1szt W Farba do włosów 603 Chocolate Caramel, kolor czekolada

od 0,00 PLN

Kolor: czekolada • Postać: farba

Kosmetyki L’Oréal Paris dbają o piękno pań i mężczyzn na całym świecie już od ponad 100 lat. Grupa L'Oréal, w której gromadzi się L'Oréal Paris, jest światowym liderem w dziedzinie urody. Kosmetyki do makijażu, kosmetyki pielęgnacyjne do twarzy i ciała, włosów, a także paznokci, oraz kosmetyki dla mężczyzn, optymalne w każdym wieku i dla każdego typu cery, to wszystko znajduje się w portfolio owej producenta.

Filozofia ów kosmetycznego giganta spoczywa w poszukiwaniu bezpiecznych, pomysłowych i skutecznych produktów. Dzięki aktywnym badaniom, elitarne produkty L'Oréal Paris są wciąż poprawiane tak, by jak najefektywniej pomogły swoim użytkownikom na drodze do doskonałości.

równocześnie jednak L'Oréal Paris stara się,najbardziej postępowe produkty były przystępne dla wszelkich. Unikatowa wizja piękna, zawarta w legendarnym haśle: "Bo jesteś tego warta", wspierana jest przez 35 różnych światowych ambasadorów, takich jak Jennifer Lopez, Jane Fonda, Eva Longoria, Julianne Moore, Liya Kebede, Karlie Kloss, Doutzen Kroes lub Gong Li.