NANOPLEX pakiet do jednorazowego wykorzystania 4x5ml - zestaw regeneracyjny do włosów. Nanoplex - keratynowa odbudowa włosów. Nanoplex to innowacyjne, ekskluzywne rozwiązanie dla efektywnej odbudowy włosów podczas farbowania i innych zabiegów chemicznych.

Nanoplex: zwiększa ilość połączeń keratynowych włosa, udoskonalając i wzmacniając połączenia mostków siarczkowych uszkadzanych podczas poprzednich zabiegów chemicznych, optycznie i natychmiastowo poprawia jakość i strukturę włosów, chroni i uniemożliwia uszkodzeniom włosów podczas agresywnych zabiegów chemii fryzjerskiej, daje absolutną wolność kreacji i koloryzacji.

NANOPLEX przywraca keratyne, przed, podczas i po agresywnych zabiegach chemicznych. Jest perfekcyjnym narzędziem do otrzymywania doskonałych rezultatów w każdej kreacji. Włosy odzyskują zdrowy wygląd, staja się zadziwiająco niepodatne na pękanie i ogranicza się kruchość włosa (zwłaszcza włosów porowatych, cienkich i osłabionych poprzez typowe zabiegi chemiczne).

Przywraca naturalna równowagę włosa, bez zakłócania rezultatów zaimplementowanej chemicznej pielęgnacji. Dzięki tej nowej technice, ograniczenia tradycyjnych technik pielęgnacji włosów (trwała, koloryzacja, rozjaśnienie, itp.) mogą zostać w końcu przezwyciężone, otwierając drogę do niesamowitych, nowych możliwości usług mistrzowskich w salonie fryzjerskim.

Jest coś „cudownego” w rezultatach które Nanoplex daje choćby po agresywnych zabiegach chemicznych i coś znakomitego dla zadowolonych klientów już od pierwszej aplikacji. Wolny od pustych komponentów chemicznych, silikonów, siarczanów, aldehydów i innych substancji zadziornych.

Nanoplexu możesz zastosować jako kuracji regenerującej również wtedy, gdy nie stosujesz koloryzacji bądź innych zabiegów chemicznych. W takim wypadku cały zabieg jest jeszcze prostszy – dodajesz 5ml Nanoplex do 25ml wody i rozkoszujesz się natychmiastową poprawą kondycji swoich włosów.

Sposób wykorzystania: starannie wymieszaj farbę z aktywatorem (w proporcjach zgodnych z danymi producenta) i dodaj 3,5ml Nanoplex No. 1. Trzymaj farbę na włosach zgodnie z instrukcją producenta farby, następnie spłukaj obficie aż do momentu, gdy zamiast resztek farby popłynie czysta woda (nie myj włosów szamponem dzisiaj!).

Nałóż Nanoplex No. 2 (7,5 – 15ml w zależności od długości włosów), nie nakładaj wcześniej szamponu ani odżywki. Trzymaj Nanoplex No. 2 10 – 20 minut, w zależności od stopnia zniszczenia włosów. Zmyj Nanoplex wodą albo od razu użyj szamponu chroniącego kolor.

Po umyciu włosów szamponem nałóż odżywkę albo maskę zakwaszającą, po koloryzacji. Wysusz włosy, wystylizuj i ciesz się nadzwyczajnymi, natychmiastowymi efektami. Twoje włosy są miękkie, błyszczące i lekkie? To zasługa NANOPLEX!

Nanoplex to przełomowy system, który pozwala na regenerację włosów podczas zabiegów fryzjerskich. Nanoplex, czyli prostota użytkowania i bezpieczeństwo Twoich włosów: Skład oparty o naturalne i bezpieczne komponenty pochodzenia naturalnego Wolny od pustych składników chemicznych, silikonów, siarczanów, aldehydów i innych substancji zadziornych broni włosy i polepsza bezpieczeństwo zabiegów fryzjerskich Nie komplikuje typowego zabiegu koloryzacji i rozjaśniania Natychmiastowy efekt zdrowych, gładkich, pełnych blasku i wigoru włosów.