Loreal Recital preference farba do włosów z 9,1 viking bardzo jasny popielaty blond - l'oreal paris darmowa dostawa kiosk ruchu (3600010021872)

od 0,00 PLN

Kolor: blond • Postać: farba

Sekret dynamicznego połysku Préférence z Aktywatorem Połysku posiada opatentowane Barwniki Wysokiej wytrzymałości, które mają pokaźniejszą objętość w porównaniu z klasycznymi barwnikami koloryzującymi. Dłużej pozostają w środku włosa, gwarantując długotrwały, intensywny kolor i wspaniałe pokrycie siwych włosów.

Rezultat: kolor jest szlachetny i pełen życia, zachowując połysk aż do 8 tygodni*. Porady eksperta: "Odcień Z Viking to zimny, nordycki blond. Zapewnia włosom unikatowy blask i uniemożliwia powstawaniu miedzianych tonów.

perfekcyjnie pasuje do lekko zaróżowionej, jasnej karnacji i jasnych oczu." Christophe Robin, ekspert-kolorysta L'Oréal Paris. Grupa III Koloryzacja trwała wytrzymałość koloru: koloryzacja trwała, nie wymywa się podczas mycia.

Pokrycie: znakomicie pokrywa siwe włosy. Konsystencja: żel. Czas trzymania: 30 minut. Odżywka Upiększająca kolor do wielokrotnego użycia Wzbogacona o filtr UV i witaminę E**. Używaj jej co najmniej raz w tygodniu, aby Twoje włosy pozostały błyszczące i jedwabiście miękkie w dotyku.

* Badanie naukowe połysku włosów po użyciu mieszanki koloryzującej i odżywki do wielokrotnego wykorzystania, prowadzone w okresie 8 tygodni. ** Pochodna witaminy E.