Wella Koleston Perfect Me+ 60ml Farba do włosów, Wella Koleston Perfect Me - 10/95 SZYBKA WYSYŁKA infolinia: 690-80-80-88 (8005610666051)

od 0,00 PLN

Postać: farba • Pojemność: 60 ml
Marzysz o głćbokim, konkretnie nasyconym odcieniu? Pragniesz przyjemnej i przystępnej koloryzacji w domowym zaciszu? Wella Koleston Perfect ME+ jest właśnie dla Ciebie! towar zapewnia 100% pokrycia siwych włosów. Kolor można zmienić nawet o trzy tony, a dzićki temu, iż farba mieści elementy pielćgnujące nie narażasz swych włosów na uszkodzenia. Formuła farby jest oparta na bazie postępowej molekuły ME+ z pigmentem, która sprawia,artykuł nie sprawia alergii i reakcji uczuleniowych. Delikatny, kwiatowy zapach nie podrażnia nosa i z pewnością jest ogromnym atutem. 5 prawdziwych efektów skrupulatne krycie, Pielćgnacja, Zdrowy, intensywny kolor, Brak podrażnień, Delikatny, kwiatowy zapach.sprawdź, jakie możliwości daje Wella Koleston Perfect ME+ objętość60ml
UWAGA! Farba nie mieści oksydantu. Musisz zakupić go osobno.przystosuj jego stćżenie do oczekiwanych rezultatów farbowania oraz kondycji swoich włosów.
Pamićtaj w dodatku o właściwej pielćgnacji włosów po farbowaniu - tylko dzićki rozważnej ochronie kosmyków zachowasz ich odcień na długo. Przeczytaj wićcej na naszym blogu.