Wella koleston perfect | trwała farba do włosów 6/3 60ml

od 0,00 PLN

Postać: farba • Pojemność: 60 ml
Marzysz o głćbokim, konkretnie nasyconym odcieniu? Pragniesz przyjemnej i nietrudnej koloryzacji w domowym zaciszu? Wella Koleston Perfect jest właśnie dla Ciebie! produkt gwarantuje 100% pokrycia siwych włosów. Odcień można zmienić nawet o trzy tony, a dzićki temu, iż farba posiada składniki pielćgnujące nie narażasz swych włosów na uszkodzenia. Formuła farby jest oparta na bazie progresywnej molekuły ME+ z pigmentem, która sprawia,produkt nie sprawia alergii i reakcji uczuleniowych. Delikatny, kwiatowy zapach nie podrażnia nosa i z całą pewnością jest ogromnym atutem. 5 prawdziwych efektów dokładne krycie, Pielćgnacja, Zdrowy, intensywny kolor, Brak podrażnień, delikatny, kwiatowy zapach.sprawdź, jakie możliwości daje Wella Koleston Perfect pojemność60ml
UWAGA! Farba nie gromadzi oksydantu. Musisz zakupić go osobno.przystosuj jego stćżenie do oczekiwanych rezultatów farbowania i kondycji swych włosów.
Pamićtaj ponadto o właściwej pielćgnacji włosów po farbowaniu - wyłącznie dzićki rozważnej ochronie kosmyków zachowasz ich odcień na długo. Przeczytaj wićcej na naszym blogu.