Wella koleston perfect | trwała farba do włosów 6/77 60ml (8005610661681)

od 0,00 PLN

Postać: farba • Pojemność: 60 ml
Marzysz o głćbokim, mocno nasyconym kolorze? Pragniesz przyjemnej i przystępnej koloryzacji w domowym zaciszu? Wella Koleston Perfect ME+ jest właśnie dla Ciebie! produkt gwarantuje 100% pokrycia siwych włosów. Kolor można zmienić choćby o trzy tony, a dzićki temu, że farba posiada składniki pielćgnujące nie narażasz swoich włosów na uszkodzenia. Formuła farby jest oparta na bazie innowacyjnej molekuły ME+ z pigmentem, która powoduje,towar nie powoduje alergii i reakcji uczuleniowych. Delikatny, kwiatowy zapach nie podrażnia nosa i z pewnością jest ogromnym atutem. 5 prawdziwych efektów precyzyjne krycie, Pielćgnacja, Zdrowy, intensywny kolor, Brak podrażnień, Delikatny, kwiatowy zapach.zobacz, jakie możliwości daje Wella Koleston Perfect ME+ objętość60ml
UWAGA! Farba nie mieści oksydantu. Musisz zakupić go osobno.przystosuj jego stćżenie do oczekiwanych rezultatów farbowania oraz kondycji swych włosów.
Pamićtaj na dodatek o właściwej pielćgnacji włosów po farbowaniu - tylko dzićki rozważnej ochronie kosmyków zachowasz ich odcień na długo. Przeczytaj wićcej na naszym blogu.