Collistar sun protection ochronny krem do opalania spf 30 (ultra protection tanning cream) 150 ml

od 70,80 PLN

oszczędzasz do 3%
Postać: krem • Stopień ochrony (SPF): 30 • Pojemność: 150 ml

Silne promieniowanie UV nie ma szans w walce z tą ochroną przeciwsłoneczną. Krem opalający Ultra Protection broni Twoją skórę, uniemożliwia nieprzyjemnym oparzeniom słonecznym i nadal pozwala Twojej skórze równomiernie się opalać.

Dzięki współczynnikowi ochrony przeciwsłonecznej 30, ochrona przeciwsłoneczna pasuje jeszcze do letnich i niezwykle słonecznych dni. Sun Protection to także cenny artykuł pielęgnacyjny, który dostarcza skórze masła shea, ważnych witamin i olejku migdałowego.

w wyniku czego można uzyskać czystą, równą cerę i super miękką skórę.Ochrona przeciwsłoneczna z konsekwencją przeciwstarzeniowymKrem opalający Ultra Protection inspiruje produktywnym efektem przeciwstarzeniowym.

Dzieje się tak głównie za sprawą działania nawilżającego, które nadaje skórze pokaźniejszą rozciągliwość, a tym samym znacząco spowalnia powstawanie zmarszczek. Pielęgnacyjną ochronę przeciwsłoneczną można stosować w dodatku w tropikach czy Alpach, gdzie promieniowanie słoneczne jest niezwykle intensywne.

W celu uzyskania kompleksowej ochrony krem należy nakładać ponownie co kilka godzin.