Lancaster SUN BEAUTY - Woda w sprayu do opalania SPF50

od 145,00 PLN

Stopień ochrony (SPF): 50

Co możesz zrobić aby uzyskać złotą opaleniznę, chroniąc równocześnie skórę? Nasza linia Sun Beauty proponuje niezrównaną wiedzę Lancaster w zakresie ochrony przeciwsłonecznej: nasza nieszablonowa technologia Full Light, która nakierowana jest na 100% promieniowania słonecznego, oraz nasz zastrzeżony kompleks Tan Activator, który zapewnia złotą, równomierną i długofalową opaleniznę.

teraz możesz zachować na dłużej piękno swojej skóry muśniętej słońcem, niezależnie od jej rodzaju, wieku i długości ekspozycji na słońcu. Ciesz się każdą minutą swego czasu na słońcu!Co powiesz na to, iż możesz skuteczną ochronę przed promienowaniem słonecznym a równocześnie czuć się tak, jak gdyby na Twojej skórze nic nie było? Lancaster, od wielu lat międzynarodowy pionier w dziedzinie badań nad promieniowaniem słonecznym proponuje najszerszą ochronę przed promieniowaniem UVB, UVA, światłem widzialnym i podczerwienią w postaci niewiarygodnie lekkiej, upiększającej i odświeżającej "wody w spray'u".

Nietłusta formuła może być używana nawet na mokrą skórę, pozostawia skórę intensywnie nawilżoną. Nasz zastrzeżony kompleks Lancaster Tan Activator, wzbogacony naturalnym olejem Buriti, stymuluje cykl opalania i pomaga uzyskać złoty kolor, dając dając długookresową opaleniznę.

Życzymy beztroskiego lata, ciesz się każdą minutą na słońcu!• Olej buriti stymuluje cykl opalania i zapewnia złotą opaleniznę• Kompleks antyoksydacyjny wykonany z lipochromanu i koenzymu Q10 - Przywołujący zapach lato (zapach świeżego Neroli)• GlicerolGOOD FOR VEGANProdukty przychylne weganom, bez elementów pochodzenia zwierzęcego