Tan Maximizer - Olejek Podkreślający Opaleniznę. Regeneracja Po Opalan

od 0,00 PLN

Regeneracja po opalaniu. Satynowy olejek podkreślający piękną opaleniznę nadając jej złocisty blask legendarnej opalenizny Lancaster. Olejek intensywnie wygładza skórę, pozostawiając na niej jedwabisto-satynową gładkość już od pierwszego zastosowania.

Olejek przedłuża wakacyjną opaleniznę nawet o miesiąc, dzięki Tan Maximizer o działaniu regenerującym. Zawarty usztywniony Kompleks Aktywujący cykl opalania (TAC) przedłuża naturalne wydzielanie melaniny w skórze, poprzez co uwydatnia opaleniznę dając efekt podobny do efektu po ekspozycji słonecznej skóry.

nieszablonowa formuła o kojąco-nawilżającym działaniu wspiera naturalny cykl regeneracji skóry po wystawieniu jej na działanie promieni słonecznych, ogranicza ryzyko złuszczenia się naskórka, gwarantując jędrność i jedwabistą gładkość Twojej skóry.

Zawarty olej z nasion arnoty właściwej eksponuje tonację skóry działaniem brązującym. Rezultat: bardziej intensywna, złocista i długookresowa opalenizna, dzięki której Twoje wakacje będą trwać dłużej.