Piz buin allergy spray do opalania spf 30 (allergy sun spray) 200 ml

od 31,10 PLN

oszczędzasz do 6%
Postać: spray • Stopień ochrony (SPF): 30 • Pojemność: 200 ml

Kosmetyki Piz Buin - jedna z najmocniej wszechstronnych marek na całym świecie. Nieszablonowe, oryginalne, a także w bardzo korzystnej cenie. Chcesz je mieć, w swej łazience? teraz już masz taką możliwość.

Specjalne dla Ciebie oryginalne kosmetyki w naszej ofercie. E-perfumeria pamiętała, pamięta, a także zawsze pamiętać będzie o swoich wiernych klientach. Dla twojej danych mamy unikatowe kosmetyki dla pań w zróżnicowanych pojemnościach - wszystko w zależności od twoich preferencji.

Czy Ci potrzeba wielkości mniejsze czypotrzebujesz pokaźniejsze. U nas w naszej najkorzystniejszej perfumerii internetowej pojemność kosmetyku może być wyjątkowo obfita - bo aż 400 ml. Czy nie mogło być lepiej i efektowniej? Tak jak sobie tego wymarzyłaś.

większe opakowanie, bardziej opłacalne i będzie starczało na dłużej. Poprzez długi czas będziesz mogła radować się niezwykłym zapachem i jakością kosmetyków producenta Piz Buin. Razem ze swym chłopakiem czekałaś na ten okres.

Początek jesieni, sezon turystyczny dawno się zakończył. Wszystko na podróż masz zaplanowane. Zapomniałaś jednak o jednej kwestii nie wiesz co wziąć ze sobą żeby się przysłowiowo nie spalić na gorącej plaży na wyspach tropikalnych.

Nie jesteś sama, niemało pań pozostawia tak dużo spraw na ostatnią chwilę. Jednak już dzisiaj nasza e-perfumeria podaję Ci pomocną dłoń! nieszablonowe, sprawne oraz tanie kosmetyki do opalania. Chcesz uniknąć negatywnych skutków działania słońca? Musisz wybrać coś co sprawi, że zamiast opalać się na czerwono zaczniesz wreszcie cieszyć się brązową opalenizną.

Uniwersalne wielkości pojemniczków zapewnią Ci wygodne schowanie ich do swego bagażu, torebki. Wszędzie tam gdzie wyłącznie Ci potrzeba schowasz swoje oryginalne kosmetyki do opalania. Czasami masz problemy z zaaklimatyzowaniem się do nowego miejsca? Po wyjeździe w inne miejsce nie możesz znaleźć swego miejsca.

Twoja twarz na tym najbardziej cierpi gdyż ona odnosi skutki zmiany otoczenia. E-perfumeria jest dla Ciebie niczym woda dla kwiatka - oryginalne kosmetyki do twarzy będące nieprzeciętnym uzupełnieniem twojej zmiany otoczenia.

Już dzisiaj twoja twarz będzie bezpieczna w każdym miejscu do którego się wyłącznie udasz.