Piz Buin Tan & Protect olejek ochronny przyspieszający opalanie SPF 30 150 ml

od 26,85 PLN

oszczędzasz do 4%
Postać: olejek • Stopień ochrony (SPF): 30 • Pojemność: 150 ml

Kosmetyki Piz Buin - jedna z najmocniej wszechstronnych marek na całym świecie. Unikatowe, oryginalne oraz w bardzo korzystnej cenie. Chcesz je posiadać, w swej łazience? dzisiaj już masz taką możliwość.

Specjalne dla Ciebie oryginalne kosmetyki w naszej ofercie. E-perfumeria pamiętała, pamięta, a także zawsze pamiętać będzie o swych wiernych klientach. Dla twojej danych mamy unikatowe kosmetyki dla kobiet w różnych pojemnościach - wszystko w zależności od twoich preferencji.

Czy Ci trzeba wielkości mniejsze czypotrzebujesz obszerniejsze. U nas w naszej najkorzystniejszej perfumerii internetowej pojemność kosmetyku może być istotnie obszerna - bo aż 400 ml. Czy nie mogło być lepiej, a także przepiękniej? Tak jak sobie tego wymarzyłaś.

większe opakowanie, bardziej opłacalne oraz będzie starczało na dłużej. Przez długi czas będziesz mogła radować się niezwykłym zapachem i jakością kosmetyków producenta Piz Buin. Razem ze swym chłopakiem czekałaś na ten okres.

Początek jesieni, sezon turystyczny dawno się zakończył. Wszystko na podróż masz zaplanowane. Zapomniałaś jednak o jednej kwestii nie wiesz co wziąć ze sobą by się przysłowiowo nie spalić na gorącej plaży na wyspach tropikalnych.

Nie jesteś sama, dużo kobiet pozostawia tak dużo spraw na ostatnią chwilę. Jednak już dzisiaj nasza e-perfumeria podaję Ci pomocną dłoń! wyjątkowe, skuteczne i tanie kosmetyki do opalania. Chcesz uniknąć negatywnych skutków działania słońca? Musisz wybrać coś co sprawi, że zamiast opalać się na czerwono zaczniesz wreszcie radować się brązową opalenizną.

Uniwersalne wielkości pojemniczków zapewnią Ci komfortowe schowanie ich do swojego bagażu, torebki. Wszędzie tam gdzie jedynie Ci trzeba schowasz swoje oryginalne kosmetyki do opalania. Czasami masz problemy z zaaklimatyzowaniem się do nowego miejsca? Po wyjeździe w inne miejsce nie możesz znaleźć swojego miejsca.

Twoja twarz na tym najszczególniej cierpi gdyż ona odnosi skutki zmiany otoczenia. E-perfumeria jest dla Ciebie niczym woda dla kwiatka - oryginalne kosmetyki do twarzy będące świetnym uzupełnieniem twojej zmiany otoczenia.

Już teraz twoja twarz będzie bezpieczna w każdym miejscu do którego się wyłącznie udasz.