Biotherm Biovergetures krem w żelu przeciw rozstępom (Stretch Marks Prevention and Reduction Cream-gel) 150 ml (3367729008128)

od 0,00 PLN

Postać: żel • Pojemność: 150 ml

Kosmetyki Biotherm Woda jest źródłem życia. Zasobność planety Ziemi kryje drogocenne właściwości i pokrewieństwo biologiczne z naszą skórą, dlatego elementy intensywne pozyskiwane z niej posiadają niezwykłą zdolność do regeneracji, naprawy i ochrony naszego ciała.

Biotherm jest pionierem w dziedzinie biologii skóry, ponieważ odkrył korzyści lecznicze płynące z Life PLanktonTM już w 1952 roku. Od tego czasu firma wykorzystuje niesamowitą siłę naturalnych i progresywnych rozwiązań, po to żeby służyć idei pielęgnacji skóry.

poprzez unikatowe doświadczenie tworzy progresywne produkty, które zdobyły zachwyt i zaufanie milionów i panów na całym świecie.Kosmetyki Biotherm opracowywane są z niezwykłą troską, we współpracy z najkorzystniejszymi naukowcami badającymi postępowe formuły w laboratoriach i instytutach firmy.

Wizją marki jest ''Luksus wynikający z prostoty'', jest to nawiązanie do przepiękna i siły natury, a także ducha nowoczesności, który symbolizuje najnowszą technikę i specjalistów potrafiących zastosować dobroczynne działanie Matki Ziemi w gamie różnorodnych preparatów pielęgnacyjnych.Wszystkie Biotherm kosmetyki zawierają formułę planktonu termicznego, mikroorganizmu, który występuje w gorących źródłach Pirenejów.

To właśnie on jest sekretem piękna Biotherm. Jego obfitość i wykorzystanie wciąż jest okrywane i w konsekwencji wprowadzania nowych preparatów, każda osoba używająca towarów Biotherm może cieszyć się jedwabiście gładką skórą oraz ciałem, które długotrwale zachowują witalność, jędrność i rozciągliwość.

Copyright © E-Glamour.pl