Bielenda Vanity Laser Expert Krem do depilacji bikini 100ml - Bielenda OD 24,99zł DARMOWA DOSTAWA KIOSK RUCHU (5902169009304)

od 0,00 PLN

Pojemność: 100 ml

Masz problem z niechcianymi włoskami? Wypróbowałaś niemało metod, lecz wszystkie zawiodły? Maszynka przyspiesza odrost włosków Depilator sprawia ból Laser u kosmetyczki jest drogi Sięgnij po zestaw Vanity Laser Expert - profesjonalną depilację w kremie z chusteczkami wspomagającymi działanie.

przejrzyj jak zabieg po zabiegu Twoje ciało odzyskuje naturalną gładkość a włoski odrastają wolniej, stają się słabsze i mniej widoczne. Sprawność zestawu jest oparte na rewolucyjnym działaniu Telocapilu.

To ekstrakt pochodzenia roślinnego, odpowiedzialny za redukcję zbędnego owłosienia, wpływa na jego jakość i ogranicza w ten sposób częstotliwość depilacji. Badania In Vitro wykazały, że substancje zawarte w Telocapilu docierają do mieszków włosowych, uszkadzają je, oddziałują na proces życiowy włosa, osłabiają go i wyraźnie hamują jego czynnik wzrostu.

Oznacza to sukcesywną redukcję zbędnych włosków oraz obniżenie ich jakości i grubości, stają się cieńsze i słabsze. Innowacyjna formuła pozostała wzbogacona o mocznik, uniemożliwiający wrastaniu włosków, a także ekstrakt z orchidei, o działaniu odżywczym, zmiękczającym i ochronnym.

Widoczny efekt: - wydłużony czas pomiędzy kolejnymi depilacjami - włosy wyraźnie słabsze i cieńsze - jedwabiście gładka i nawilżona skóra