depilatory cream krem do depilacji nóg do skóry wrażliwej aloes i witamina e 100 ml marki Veet

od 0,00 PLN

Pojemność: 100 ml
Krem do depilacji Veet skóra wrażliwa 100 ml

Krem do Depilacji Veet pozwoli Ci uzyskać gładką w dotyku skórę przez okres do dwóch...
Veet Krem do depilacji skóra wrażliwa 100 ml

składniki
Aqua, Urea, Paraffinum Liquidum, Cetearyl Alcohol, Potassium Thioglycolate, Calcium Hydroxide, Talc, Ceteareth-20, Glycerin, Sorbitol, Magnesium Trisilicate, Parfum, Propylene Glycol, Lithium Magnesium Sodium Silicate, Sodium Gluconate, Tocopheryl Acetate, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Acrylates Copolymer, Limonene, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Cl 77891

producent
Veet

parametry
światowy nr 1 w depilacji*, aloes i witamina E, nogi i ciało, produktywny nawet na niedługich włoskach

producent standaryzowana
firma: Veet

Opis towaru
Krem do Depilacji Veet pozwoli Ci uzyskać gładką w dotyku skórę poprzez okres do dwóch razy dłuższy aniżeli przy użyciu maszynki.
pomiędzy depilacjami można używać dowolnie często maszynki do golenia, jednak włosy prędko odrastają i stają się kłujące. Jest Alternatywa! Krem do Depilacji Veet jest efektywny niezależnie od długości włosków, działając w dodatku na bardzo niedługie włoski*. W przeciwieństwie do golenia, które jedynie likwiduje włoski z powierzchni skóry, formuła Veet działa blisko cebulki włosa. Dlatego też włos potrzebuje pokaźnie więcej czasu, aby odrosnąć, a skóra pozostaje gładka poprzez okres do dwóch razy dłuższy aniżeli po goleniu! Opracowana specjalnie dla skóry wrażliwej formuła kremu, wzbogacona aloesem i witaminą E, zapewnia Twojej skórze maksymalną ochronę.

O marce
Veet jest wiodącą marką towarów do depilacji. Od ponad 80 lat formujemy bezpieczne i produktywne kosmetyki do depilacji, których z powodzeniem używa co roku ponad 30 milionów kobiet na całym świecie.

Pozostałe dane
Testowany dermatologicznie

*Nie stosować na skórę depilowaną w ciągu ostatnich 72 godzin.
aniżeli przy goleniu maszynką.
* w depilacji chemicznej na podstawie globalnych informacji AC Nielsen Retail Index za okres roczny do Czerwca 2012

Przygotowanie i użytkowanie
Czas zabiegu: 5 - 10 minut

3 kroki do aksamitnie przygładzonej skóry:
Przed wykorzystaniem zapoznaj się z zalecanymi środkami ostrożności.

1. Nałóż krem na skórę za pomocą szpatułki i rozprowadź go równo tak,kompletnie pokrył powierzchnię, którą chcesz wydepilować.
2. Pozostaw krem na skórze przez 5 minut, następnie przy pomocy szpatułki usuń włoski z niewielkiego obszaru, żeby sprawdzić efekt. Jeśli włoski łatwo schodzą usuń resztę kremu szpatułką. Jeśli włoski są uparte, pozostaw krem na skórze do 10 minut lecz nie dłużej.
3.wyeliminować krem dokładnie opłucz skórę wodą i następnie osusz ją.

rodzaj przechowywania
rodzaj: Przechowywać w temperaturze otoczenia

wymiar opakowania
100

Jednostka (tekst opisowy)
ml

Średnia miara
Średnia miara (e)

Jednostka (oryginalna)
Jednostka (oryginalna): Mililitrów

Kraj
Kraj produkcji: Francja

rodzaj opakowania
typ: Karton

wymiar liczbowy
wymiar liczbowy: 100

wymiar
Wymagana wysokość na półce: 169
Wymagana szerokość na półce: 53
Wymagana głębokość na półce: 42

Waga
Waga brutto: 133

Sprzedaż jednostkowa
Wysokość: 169
Szerokość: 53
Głębokość: 42

Adres producenta
Reckitt Benckiser
Dansom Lane
Hull
HU8 7DS
UK

Adres zwrotny
By dowiedzieć się więcej o Veet albo skonsultować się z nami online,
odwiedź www.veet.pl
Jeśli wolisz napisać, nasz adres to:
ul. Okunin 1
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Możesz w dodatku zadzwonić na Infolinię: 801 115 111
lub (22) 541 91 15

Adres dystrybutora
Reckitt Benckiser (Poland) S.A.
ul. Okunin 1
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Telefon/Fax kontaktowy
Infolinia: 801 115 111 lub (22) 541 91 15

Adres internetowy
www.veet.pl

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa
Środki ostrożności
Zachowaj zewnętrzne opakowanie z opisem środków ostrożności. Przeczytaj i stosuj zgodnie ze środkami ostrożności. Nie przekraczaj 10 minut całkowitego czasu aplikacji. Artykuł asygnowany do depilacji nóg, ramion, pach i okolic bikini. Towar nie powinien być użytkowany do depilacji innych części ciała. Nie stosować na skórę z żylakami, bliznami, znamionami, wypryskami, uszkodzoną, podrażnioną lub poparzoną słońcem, ani na skórę w miejscu, gdzie w przeszłości wystąpiła niepożądana reakcja na krem do depilacji. Za każdym razem należy odczekać 72 godziny między kolejnymi depilacjami. Jeśli zażywasz leki, które mogą oddziaływać na skórę lub jeśli cierpisz na jakiekolwiek schorzenia skóry, przed zastosowaniem skonsultuj się z lekarzem. Przed każdym użyciem sprawdź reakcję swojej skóry nakładając artykuł na mały obszar skóry, zgodnie ze sposobem użycia. Jeśli po 24 godzinach nie zaobserwujesz reakcji uczuleniowej, rozpocznij depilację. Jeśli podczas użycia wystąpi uczucie pieczenia lub swędzenia, natychmiast usuń produkt i starannie spłucz skórę zimną wodą. Jeśli objawy nie ustąpią, skonsultuj się z lekarzem. Przez niedługi czas po depilacji skóra może być wrażliwsza, dlatego unikaj drapania. Po użyciu kremu zalecamy odczekać 24 godziny przed użyciem antyperspirantu, kosmetyków zawierających substancje zapachowe i przed pływaniem i opalaniem. Bronić przed dziećmi. Unikaj kontaktu z oczami. W sytuacji dostania się preparatu do oka natychmiast przemyj je dużą ilością wody i skontaktuj się z lekarzem. Mieści alkalia i tioglikolany. Towar może spowodować, iż powierzchnie staną się śliskie. Unikaj dostania się towaru na dywany, ubrania albo posadzki.

Języki na opakowaniu
polski, inne

Język artykułu
Główny język opisu: polski
Język informacji: polski