krem do depilacji do skóry wrażliwej 400 ml marki Veet

od 51,00 PLN

Pojemność: 400 ml

Properties światowy nr 1 w depilacji***aloes i witamina Enogi i ciałoskuteczny choćby na krótkich włoskach Storage and use rodzaj przechowywaniaTypPrzechowywać w temperaturze otoczeniaPrzygotowanie i użytkowanieCzas zabiegu: 5-10 minut 3 kroki do aksamitnie przygładzonej skóry: Przed zastosowaniem skrupulatnie zapoznaj się ze środkami ostrożności.

1. Usuń zatyczkę z pompki i przekręć w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara. Nałóż Krem Veet na szpatułkę albo na dłoń i rozprowadź go równo tak, aby pokrył całą powierzchnię, którą chcesz wydepilować.

Nie wcieraj kremu w skórę. Nie zapomnij zmyć kremu z dłoni. 2. Pozostaw krem na skórze przez 5 minut, następnie za pomocą szpatułki usuń włoski z minimalnego obszaru, aby sprawdzić efekt. Jeśli włoski łatwo schodzą, usuń resztę kremu szpatułką.

Jeśli włoski są uparte, pozostaw krem na skórze do 10 minut, lecz nie dłużej. 3.pousuwać krem, precyzyjnie opłucz skórę wodą i następnie osusz. Po użyciu skrupulatnie wypłucz końcówkę i szpatułkę. Nałóż zatyczkę po każdym użyciu.

Detailed Data Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwaŚrodki ostrożności Przeczytaj i stosuj zgodnie ze środkami ostrożności. Nie przekraczaj 10 minut całkowitego czasu aplikacji. Artykuł przeznaczony do depilacji nóg, ramion, pach i okolic bikini.

towar nie powinien być wykorzystywany do depilacji innych części ciała. Nie stosować na skórę z żylakami, bliznami, znamionami, wypryskami, uszkodzoną, podrażnioną albo poparzoną słońcem, ani na skórę w miejscu, gdzie w przeszłości wystąpiła niepożądana reakcja na krem do depilacji.

za każdym razem należy odczekać 72 godziny pomiędzy kolejnymi depilacjami. Jeśli zażywasz leki, które mogą oddziaływać na skórę lub jeśli cierpisz na jakiekolwiek schorzenia skóry, przed zastosowaniem skonsultuj się z lekarzem.

Przed każdym zastosowaniem zobacz reakcję swej skóry nakładając produkt na śladowy obszar skóry, zgodnie ze sposobem zastosowania. Jeśli po 24 godzinach nie zaobserwujesz reakcji uczuleniowej, rozpocznij depilację.

Jeśli podczas zastosowania wystąpi uczucie pieczenia albo swędzenia, natychmiast usuń artykuł i starannie spłucz skórę zimną wodą. Jeśli objawy nie ustąpią, skontaktuj się z lekarzem. Przez niedługi czas po depilacji skóra może być wrażliwsza, dlatego unikaj drapania.

Po użyciu kremu zalecamy odczekać 24 godziny przed użyciem antyperspirantu, kosmetyków zawierających substancje zapachowe, a także przed pływaniem i opalaniem. Bronić przed dziećmi. W razie połknięcia natychmiast skonsultuj się z lekarzem i pokaż mu opakowanie produktu.

Unikaj kontaktu z oczami. W przypadku dostania się preparatu do oka natychmiast przemyj je dużą ilością wody i skonsultuj się z lekarzem. Zawiera alkalia i tioglikolany. Artykuł może spowodować, iż powierzchnie będą śliskie.

Unikaj przedostania się artykułu na dywany, ubrania albo podłogę.Język produktuGłówny język opisu - polskiJęzyk informacji - polskiJęzyki na opakowaniupolski...