ZIAJA SENSIMDEPILE KREM DO DEPILACJI DELIKATNYCH MIEJSC skóra wrażliwa 100ml

od 0,00 PLN

Pojemność: 100 ml

Depilacja skóry wrażliwej nad wyraz wyodrębniona do delikatnych miejsc, np. Pach i okolic bikini. Działanie: -szybko i skutecznie eliminuje owłosienie. -Pozostawia skórę nadzwyczajnie gładką. -Zmiękcza, a także dynamicznie nawilża naskórek.

-usuwa uczucie szorstkości skóry. -Działa kojąco, niezwykle w miejscach skłonnych do podrażnień środki ostrożności: -Stosować zgodnie ze sposobem użycia. -Nie używać kremu na skórę skaleczoną, podrażnioną i poparzoną słońcem.

-Przed pierwszym użyciem wykonać test wrażliwości skóry: nanieść preparat na skórę ramienia, pozostawić na około 5-10 minut, spłukać letnią wodą. Jeżeli po 24 godz. Nie wystąpi podrażnienie skóry, można wykonać zabieg depilacji.

-Preparaty perfumowane, zawierające alkohol, dezodoranty należy stosować po upływie 24 godz. Od wykonania zabiegu depilacji. OSTROŻNIE SRODEK SILNIE DZIAŁAJĄCY z a w i e r a t i o g l i k o l a n y broniĆ PRZED DZIEĆMI chroniĆ OCZY Sposób wykorzystania -Nanieść równomiernie grubą warstwę preparatu na skórę.

Nie wcierać. -Pozo