Vdohnovenie Krem "stop odcisk" na modzele i odciski 5 gr (1977722236002)

od 19,82 PLN

Krem "Stop odcisk" do usuwania modzeli o dowolnej lokalizacji i odcisków. Jest efektywny przy początkowym pojawieniu się szorstkiej skóry na palcach i dłoniach, dłoniach, podeszwach stóp i piętach itp.

Stop odcisk pomoże przywrócić Twojej skórze piękno w ciągu kilku dni. Działa zmiękczająco na skórę, delikatnie usuwając zrogowacenia naskórka. Ma działanie antyseptyczne. Dzięki zawartemu w składzie kwasowi salicylowemu, na powierzchni skóry utrzymuje się kwaśny odczyn środowiska. Siarka ma wyraźny efekt suszenia. Zapobiega to rozwojowi współistniejących infekcji grzybiczych albo bakteryjnych.

Jak stosować krem Stop odcisk:

Wytnij w plastrze dziurę wielkości odcisku/modzela. Przyklej na odcisk tak, żeby plaster otoczył go, a odcisk pozostał na zewnątrz. Niewielką ilość kremu nanieś szpatułką albo zapałką na odcisk i zaklej to wszystko plastrem o większej średnicy. Plaster zdejmuje się po 1-2 dniach, a złuszczający się odcisk usuwa się przy pomocy pumeksu. W razie zapotrzebowania powtórz procedurę 3-4 razy, aż odcisk zmięknie i oderwie się.

Aby poprawić działanie kosmetyku, zaleca się najpierw wykonać ciepłą kąpiel stóp i wytrzeć stopy do sucha.