Vdohnovenie Krem "stop odcisk" na modzele i odciski 5 gr (1977722236002)

od 0,00 PLN

Skuteczność działania na zrogowacenia i odcisk i, a także wysoka zdolność wnikania w strukturę tkanek wynika z obecności aktywnego kompleksu składników roślinnych w składzie kremu na odciski, modzele i zrogowacenia z olejkiem z drzewa herbacianego.Krem "Stop odcisk" do usuwania modzeli o dowolnej lokalizacji i odcisków.

Jest wydajny przy początkowym pojawieniu się chropowatej skóry na palcach i dłoniach, dłoniach, podeszwach stóp i piętach itp. Waga: 5 gr Producent: Vdohnovenie Stop odcisk pomoże przywrócić Twojej skórze piękno w ciągu kilku dni.

Działa zmiękczająco na skórę, delikatnie usuwając zrogowacenia naskórka. Ma działanie antyseptyczne. Dzięki zawartemu w składzie kwasowi salicylowemu, na powierzchni skóry utrzymuje się kwaśny odczyn środowiska.

Siarka ma wyraźny efekt suszenia. Uniemożliwia to rozwojowi współistniejących infekcji grzybiczych albo bakteryjnych. KREM DO STÓP STOP ODCISKOM ODCISKI MODZELE 5 gr Przeznaczenie odciski Jak stosować krem Stop odcisk: Wytnij w plastrze dziurę wielkości odcisku/modzela.

Przyklej na odcisk tak, by plaster otoczył go, a odcisk pozostał na zewnątrz. Niewielką liczba kremu nanieś szpatułką albo zapałką na odcisk i zaklej to wszystko plastrem o obszerniejszej średnicy. Plaster zdejmuje się po 1-2 dniach, a złuszczający się odcisk usuwa się za pomocą pumeksu.

W razie potrzeby powtórz procedurę 3-4 razy, aż odcisk zmięknie i oderwie się. Żeby poprawić działanie kosmetyku, zaleca się najpierw wykonać ciepłą kąpiel stóp i wytrzeć stopy do sucha.