Sofia krem do nóg z enzymem z pijawki 125ml marki Korolev farm

od 34,00 PLN

Pojemność: 125 ml
Krem S ofia to preparat o wyjątkowo szerokiej ilości komponentów aktywnych.

mieści wyciąg z pijawki medycznej, wosk pszczeli, olejki: rokitnikowy i z kiełków pszenicy, wyciąg i z rumianku, kasztanowca, dzikiej róży, łopianu i witaminy.

składniki te:

napinają i ujędrniają skórę,

redukują tkankę tłuszczową,

likwidują cellulitis,

minimalizują blizny i rozstępy.

Preparat tonizuje i odświeża skórę, likwiduje zmęczenie, skutecznie wspomagając likwidację defektów skórnych takich jak plamy, problemy naczynkowe, podrażnienia, pozostawiając ją miękką i sprężystą.

Efekt działania ekstraktu z pijawki umocniony i uzupełniony został ekstraktami ziół, olejków i witamin.

Ekstrakt z pijawek medycznych zezwala na bardziej intensywną terapię żylaków, pomaga sprawnie zwalczać skurcze naczyniowe, wysokie ciśnienie krwi i obrzęk tkanek. Przywracając upośledzone krążenie i rozszerzając krążenie krwi, zniża ryzyko uszkodzenia ściany naczynia

Więcej o pijawkach na naszym blogu

Wyciąg z kasztanowca przywraca hemodynamikę, obniża krzepliwość krwi, wzmacnia ściany naczyń włosowatych i żył, zapobiega tworzeniu się skrzepów w naczyniach krwionośnych i wspomaga ich resorpcję.

Ma prędki i trwały efekt. Normalizuje procesy na poziomie mikrokrążenia, broni błony komórkowe. Aktywuje ochronne właściwości skóry, przywraca funkcje komórek, które blakną wraz z wiekiem.

Olejek Rokitnikowy ma parametry regenerujące, przeciwstarzeniowe, ochronne, przeciwbólowe. Znajduje zastosowanie w pielęgnacji skóry suchej, popękanej, dojrzałej, podrażnionej. Wspomaga leczenie blizn pourazowych, potrądzikowych, rozstępów, egzem, stanów zapalnych i alergicznych skóry.

Jak stosować krem Sofia?

Przy pierwszych oznakach niewydolności żylnej — uczucie ciężkości nóg, wieczorny obrzęk podudzi, nocne skurcze mięśni łydek, pojawienie się naczyniowych „gwiazdek". Krem równomiernie rozprowadzamy wzdłuż żyły od dołu do góry poprzez 2-3 minuty 2 do 3 razy dziennie.


Żylaki, zapalenie żył, zakrzepowe zapalenie żył — krem jest równomiernie rozprowadzany wzdłuż żyły od dołu do góry przez 2-3 minuty 2-3 razy dziennie.


Ból nóg spowodowany skurczem, miażdżycą i zapaleniem wsierdzia — krem wciera się w nogę od dołu do góry przez lekki masaż na ogół w dolnej części nogi poprzez 2-3 minuty 2-3 razy dziennie.


Wrzody troficzne - krem nakłada się na sterylną serwetkę i nakłada na wrzód. Opatrunki zmieniane są 2 razy dziennie.


Hemoroidy: a ) krem nakłada się na gazę i nakłada na szyszki hemoroidów w nocy, b ) krem nakłada się na błonę śluzową odbytu 2 razy dziennie po wypróżnieniu i wciera się go palcem.