Biotherm blue therapy accelerated krem regenerujący i nawilżający przeciw starzeniu się skóry 50 ml (3614270967269)

od 0,00 PLN

Pojemność: 50 ml

Woda jest źródłem życia. Mnogość planety Ziemi kryje drogocenne cechy i pokrewieństwo biologiczne z naszą skórą, dlatego komponenty dynamiczne pozyskiwane z niej mają niezwykłą zdolność do regeneracji, naprawy i ochrony naszego ciała.

Biotherm jest pionierem w dziedzinie biologii skóry, ponieważ odkrył korzyści lecznicze płynące z Life PLanktonTM już w 1952 roku. Od tego czasu producent wykorzystuje niesamowitą siłę naturalnych oraz progresywnych rozwiązań, po to aby służyć idei pielęgnacji skóry.

przez wyjątkowe doświadczenie generuje postępowe produkty, które zdobyły uznanie i zaufanie milionów oraz mężczyzn na całym świecie.Kosmetyki Biotherm opracowywane są z niezwykłą troską, we współpracy z najkorzystniejszymi naukowcami badającymi postępowe formuły w laboratoriach i instytutach firmy.

Wizją producenta jest ''Luksus wynikający z prostoty'', jest to nawiązanie do przepiękna i siły natury i ducha nowoczesności, który symbolizuje najnowszą technologię i specjalistów potrafiących wykorzystać dobroczynne działanie Matki Ziemi w gamie zróżnicowanych preparatów pielęgnacyjnych.Wszystkie Biotherm kosmetyki zawierają formułę planktonu cieplnego, mikroorganizmu, który występuje w gorących źródłach Pirenejów.

To właśnie on jest sekretem przepiękna Biotherm. Jego zasobność i zastosowanie wciąż jest okrywane i w konsekwencji wprowadzania nowych preparatów, każda osoba używająca artykułów Biotherm może radować się jedwabiście gładką skórą, a także ciałem, które długotrwale zachowują witalność, jędrność, a także sprężystość.

Copyright © E-Glamour.pl