skin rejuvenate nourishing przeciwzmarszczkowy krem pod oczy do wszystkich rodzajów skóry (nourishing eye cream) 15 ml marki Juvena

od 237,09 PLN

Działanie: przeciwzmarszczkowe, odżywcze • Pojemność: 15 ml

Kosmetyki Juvena Nazwa Juvena pochodzi od łacińskiego słowa "Juvenalis" oznaczającego młodość, które jest zarówno imienną wizją firmy, jak i obietnicą składaną jej wiernym klientom. Od momentu powstania w 1954 roku, Juvena jest uznawana za pioniera w dziedzinie badań skóry oraz uznanego eksperta w opracowywaniu wytwornych kosmetyków przeciwstarzeniowych.

Naukowcy z laboratoriów marki z sukcesami zgłębiają wiedzę dotyczącą wykorzystania innowacyjnych , a także technologii w celu tworzenia przełomowych preparatów pielęgnacyjnych.wytworne kosmetyki Juvena atrakcyjne efekty: młodzieńczy blask, rewitalizację, ujędrnienie, dogłębne nawilżenie i regenerację twarzy i ciała.

zastrzeżona receptura formuły SKINNOVA i wykorzystanie peptydów komórek macierzystych to drogocenne źródło świeżej, zdrowej, odnowionej skóry jednocześnie na zewnątrz, jak i od w środku. Dzięki czemu genialnemu osiągnięciu twarz staje się elastyczna, odżywiona, a także pobudzona do życia.

Juvena kosmetyki gwarantują widoczne rezultaty, które przynoszą ogromną satysfakcję i nieprzeciętne samopoczucie.Jako ambasador naturalnego ładna, marka używa w swoich produktach drogocennych esencji, ekstraktów, a także olejków pozyskiwanych ze dokładnie wyselekcjonowanych roślin oraz kwiatów.

Kosmetyki Juvena otoczą Cię nieszablonową troską, a także pełnym zrozumieniem dla potrzeb Twojej skóry, proponując sprawne rozwiązania zaskakujące zniewalająco imponującymi efektami. Tradycja, nieprzemijalne wartości i bezustanne dążenie do perfekcji w postaci nowoczesnych odkryć w kosmetologii stanowią filozofię marki w kreowaniu piękna.Copyright © E-Glamour.pl