Supremya Yeux At Night The Supreme Anti-Aging Eye Serum Krem do pięgnacji okolic oczu na noc 15ml (3473311540508)

od 1269,00 PLN

Działanie: odmładzające • Pojemność: 15 ml

Supremÿa Yeux to kompleksowa pielęgnacja odmładzająca na noc na okolice oczu. Najważniejszy komponent to zastrzeżony poprzez Sisley Phyto-Complex LC12 (Longevity Concentrate 12h), czyli kompleks czterech aktywnych elementów pochodzenia roślinnego, które synergicznie działają w skórze w nocy.

To najważniejszy czas z punktu widzenia regeneracji komórkowej, dzięki czemu skóra odzyskuje młodzieńczy wygląd. Gromadzi substancje aktywne niwelujące opuchnięcia i cienie pod oczami (wyciągi z acai i drożdży, kofeina).

Natychmiast wzrokowo redukuje objawy zmęczenia i z każdą nocą wykazuje wyjątkowe parametry odmładzające. Supremÿa Yeux przeciwdziała także wiotczeniu i opadaniu powiek (wyciąg peptydowy z soi). Lekka i wtapiająca się w skórę konsystencja Supremÿa yeux zapewnia za każdym razem przyjemne odczucie chłodu.

produkt testowany dermatologicznie i okulistycznie. ** Patent Sisley Już od pierwszego użycia małe zmarszczki są wygładzone, a spojrzenie nabiera świeżości. Po każdej nocy oznaki starzenia się skóry wokół oczu są niezaprzeczalnie mniej widoczne: zmarszczki są wygładzone, powieki ujędrnione, a cienie i opuchnięcia pod oczami widocznie zredukowane.