Trifusion Eye Face Chin Liquid Cream Tensor płynny krem napinacz pod oczy na twarz i podbródek 50ml - Yonelle DARMOWA DOSTAWA KIOSK RUCHU

od 271,20 PLN

Działanie: liftingujące • Pojemność: 50 ml

Yonelle Trifusion Eye - Face - Chin Liquid Cream-Tensorto płynnykrem na dzień i na noco wyjątkowo silnym działaniu. Jego działanie porównywane jest z efektami mikrochirurga jednak jest w pełni nieinwazyjne.

W szczególności polecany jestdo cery dojrzałej, alergicznej i wrażliwej.Yonelle Trifusion Eye - Face - Chin Liquid Cream-Tensornadaje się pod makijaż, wtapiając się w skórę daje idealny efekt liftingu.

Ma nietypową, płynną konsystencję, która umożliwia dokładne nanoszenie towaru na skórę cienką powłoką, co ma szczególne znaczenie przy aplikacji artykułu w okolicy oczu. Już po godzinie od użycia napięcie skóry wzrasta nawet o 30%.

Skóra staje się naprężona i pojawia się silne odczucie wzmocnienia szkieletu podporowego który ją podtrzymuje.Yonelle Trifusion Eye - Face - Chin Liquid Cream-Tensorujędrnia okolicę oczu, podbródek i twarz.

widocznie wygładza i redukuje widoczność bruzd i zmarszczek. Odmładza, udoskonala owal twarzy, wyrównuje i udoskonala koloryt, ogranicza pory oraz wykazuje działanie antyalergiczne.