Fitomed Mój krem Nr. 2 do cery naczynkowej, suchej i wrażliwej 50ml, 103-5907504400051

od 0,00 PLN

Rodzaj cery: sucha i wrażliwa • Pojemność: 50 ml

komponenty: ceramidy, lecytyna, masło kakaowe, hydrolat oczarowy, kompleks na naczynka w liposomach.

Działanie: ochrona przed mrozem i wiatrem, ochrona przed nadmiernym wysuszaniem się skóry w ogrzewanych pomieszczeniach, łagodzenie zmian naczynkowych.

Przeznaczenie: na ogół do cery suchej, a także dojrzałej ze skłonnością do pękania naczynek, a także do cery naczynkowej. Można go stosować do pielęgnacji całej twarzy w tym okolic oczu, równocześnie na dzień jak i na noc, w zależności od indywidualnych potrzeb. Cerę naczynkową należy ponadto tonizować w temperaturze pokojowej czystą wodą oczarową lub w rozcieńczeniu z wodą w proporcjach 1:1.

atrybuty: krem o charakterze naturalnym. Dopuszcza się wahanie odcieni kremu od jasnokremowego do beżowego. Dopuszcza się istnienie nieznacznej różnicy w zapachu i barwie poszczególnych partii kremu, gdyż nie posiada on nienaturalnych barwników, a także substancji zapachowych, a wahania koloru i zapachu spowodowane są wykorzystaniem elementów naturalnych pochodzących z kolejnych kolekcji dostaw. Dodatkowo konsystencja kremu nr 2 może ulec zmianie w okresie letnim z powodu szerokiej zawartości masła kakaowego, które topi się w temperaturze ok. 36 C. W okresie zimowym krem nr 2 ma bardziej twardą konsystencję. Powyższe różnice w zapachu, barwie i konsystencji nie posiadają wpływu na jakość pielęgnacyjną kremu.

Skład INCI: Aqua, Hamamelis Virginiana Flower Water, Theobroma Cacao Seed Butter, Vitis Vinifera Seed Oil, Wheat Germ Oil, Lecithin, Aesculus Hippocastanum Extract, Hamamelis Virginiana Extract, Arnica Montana Extract, Glycerin, Hydroxyethyl Acrylate, Sodium Hyaluronate, Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, D-Panthenol, Trilaureth-4-Phosphate, Caprylic/Capric Triglyceride, Peg-7 Glyceryl Cocoate, Ceramide 6, Rutin, Sorbitol, Lactic Acid, Ascorbic Acid, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerine.