Eveline 4D slim EXTREME Scalpel Koncentrat ekspresowo wyszczuplający Nocna Liposukcja 250ml, 5901761967685

od 0,00 PLN

Pojemność: 250 ml

Choć walka o wymarzoną sylwetkę nigdy nie należy do najprostszych czynności, to za każdym razem warto wspomóc trafnie dostosowaną dietę i starannie przemyślany komplet ćwiczeń specjalistycznym preparatem wyszczuplającym.

JAK DZIAŁA SLIM EXTREME 4D SCALPEL KONCENTRAT momentalnie WYSZCZUPLAJĄCY NOCNA LIPOSUKCJA?
Liposukcja to zabieg odsysania tłuszczu. Jest to dość kosztowna terapia i dość nieprzystępna. Alternatywą może być KONCENTRAT szybko WYSZCZUPLAJĄCY NOCNA LIPOSUKCJA. To przełomowa i opatentowana formuła, która pozwala walczyć z niedoskonałościami ciała. W składzie można znaleźć wyłącznie elementy o potwierdzonym działaniu wspomagającym redukcję zbędnej tkanki tłuszczowej. Caffeine Complex® to kompilacja potrójnie skoncentrowanej kofeiny, która stymuluje redukcję tkanki tłuszczowej i zapewnia ekstremalne efekty wyszczuplenia. Technologia Extreme Fat Burner to biostymulator, który starannie redukuje nadmiar nagromadzonej tkanki tłuszczowej. W dodatku atrybuty antycellulitowe. Centella Asiatica genialnie i długotrwale wygładza, uelastycznia, a także nawilża skórę. Dzięki temu jest jędrna i elastyczna. Ta multiaktywna formuła powoduje,realna jest redukcja nadmiaru tkanki tłuszczowej w newralgicznych miejscach, takich jak talia czy uda.

• Wykorzystuje nocne działanie niektórych komponentów.
• spektakularne wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki.
• Skóra dużo bardziej nawilżona i ujędrniona.

Połączenie specjalnie wyselekcjonowanych komponentów powoduje, iż w czasie nocnego odpoczynku możliwe jest spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej. Obfite spektrum działa powoduje, iż przy regularnym wykorzystywaniu skutki będą widoczne już po kilku dniach.
JAK UŻYWAĆ SLIM EXTREME 4D SCALPEL KONCENTRATU błyskawicznie WYSZCZUPLAJĄCEGO NOCNA LIPOSUKCJA?
towar aplikować wieczorem na newralgiczne partie ciała, takie jak uda, biodra, pośladki, brzuch czy ramiona. Masować okrężnymi ruchami aż do wchłonięcia.