Tołpa dermo body cellulite. nocny turbo-krem antycellulitowy 250 ml (5902719410031)

od 0,00 PLN

Pojemność: 250 ml

TOŁPA DERMO BODY CELLULITE. NOCNY TURBO-KREM ANTYCELLULITOWY 250 ML redukuje cellulit do 2 , a także ogranicza obwód uda do 1 cm

wiemy, że...

wszystkim czasami brakuje silnej woli. Możesz nam jednak wierzyć, iż nie ma ulepszonego sposobu na walkę z cellulitem aniżeli systematyczność. Zamiast stresu na wiosnę proponujemy więc pielęgnacją efektywną poprzez cały rok. Podobno samo myślenie o widocznych efektach pomaga tylko trochę.

nasz dermokosmetyk

działa kiedy Ty śpisz, a metabolizm komórkowy jest wtedy najintensywniejszy. Produktywnie zapobiega nocnemu odkładaniu tłuszczu i upraszcza eliminację toksyn. Stymuluje spalanie tkanki tłuszczowej, obniża jej grubość i objętość. Wyszczupla ciało, eliminuje nadmierne centymetry i modeluje sylwetkę. Redukuje cellulit, nawet zaawansowany i oporny na działanie diety. Wygładza nierówna strukturę skóry. Drenuje, ułatwia przepływ płynów i uwalnia od uczucia ciężkości ciała. Silnie ujędrnia i uelastycznia. Nawilża i odżywia przesuszona skórę. Przywraca uczucie komfortu, a jego aromat pozwala się zrelaksować.

małe szerokie składniki

borowina tołpa.®, działający jak ultradźwięki kompleks ekstraktów z żółtego maku, mikro alg i kofeiny z kawowca, masło shea, gliceryna.

być może niektóre nasze komponenty posiadają ciekawe nazwy. Ale prawda jest taka, iż żaden z nich nie znalazł się tutaj przypadkowo. I z tego jesteśmy dumni.

ewentualne zmiany w wyglądzie produktu wynikają z użycia naturalnych elementów aktywnych. Nie sprawia zabrudzeń, nie barwi skóry.