Lakier hybrydowy 7,2 ml - Shiny Rose

od 35,00 PLN

Rodzaj: hybrydowy • Pojemność: 7.2 ml

Lakier hybrydowy NeoNail Shiny Rose 6315-7 Numer katalogowy lakieru hybrydowego NeoNail: 6315-7 Lakiery hybrydowe NeoNail znamionuje świetna gęstość i genialne krycie, dzięki czemu praca z nimi to prawdziwa przyjemność.

Lakier znakomicie rozprowadza się po płytce paznokcia. Kolejnym atutem lakierów NeoNail jest ich trwałość. Lakiery bezproblemowo utrzymują się na paznokciu do 3 tygodni bez żadnych odprysków. Likwidowanie hybrydy jest niezwykle proste Czym jest manicure hybrydowy? Manicure albo pedicure hybrydowy to zabieg, który daje gwarancję na stylizację bez smug, zadrapań i odpryśnięć.

Metoda ta jest tak prosta do wykonania jak nałożenie lakieru, wygląda naturalnie, a równocześnie jest wytrzymała jak żel. Hybrydowy manicure lakierami hybrydowymi NeoNail zagwarantuje bezbłędny wygląd paznokci przez 14 dni (do momentu osiągnięcia widocznego odrostu).

Jak aplikujemy Lakier hybrydowy NeoNail Shiny Rose 6315-7? 1. Finezyjnie zmatowić paznokieć blokiem polerskim 2. Następnie nakładamy cienką warstwę lakieru NeoNail Base Hard i utwardzamy ją w lampie UV 1- 2 min.

3. Nakładamy warstwę lakieru hybrydowego w wybranym poprzez nas odcieniu i ponownie sięgamy po lampę gdzie utwardzamy odcień hybrydy. Należy pamiętać, iż czym ciemniejszy kolor lakieru hybrydowego tym dłuższy jest czas jego utwardzania w lampie.

Dla uzyskania stosownej głębi koloru czynność tą należy powtórzyć. 4. Następnie nakładamy warstwę Hard Top lub Dry Top dla nadania wyraźnego połysku naszym paznokciom. Utwardzamy w lampie UV 2 min i przemywamy Cleanerem.

5. W celu ściągnięcia z paznokci lakierów hybrydowych NeoNail, należy zmatowić blokiem polerskim połyskującą warstwę, następnie zastosować Aceton nakładany na Foli Nail Wraps. Po usunięciu lakieru hybrydowego z naszych paznokci warto wykonać Manicure Japoński P.

Shine który odbudowuje i odżywia płytkę paznokcia oraz nadaje jej stosowny blask objętość lakieru hybrydowego NeoNail Shiny Rose 6315-7 6 ml