super gel by kate żelowy lakier do paznokci bez konieczności użycia lampy uv/led odcień 071 gilty pleasure 12 ml marki Rimmel

od 0,00 PLN

Rodzaj: hybrydowy • Pojemność: 12 ml

Rimmel jest brytyjskim przedsiębiorstwem o długiej tradycji wyspecjalizowanym w kosmetykach założonym w Londynie w 1820 roku poprzez Francuza Gerarda Rimmela perfumiarza z zawodu. Dzięki jego pionierskim - niekonwencjonalnym jak na owe czasy marketingowym sposobom udało mu się rozbudować producenta.

Międzynarodowy rozgłos marka zdobyła po kierunkiem jego synów pod koniec XIX wieku, m.in. Dzięki rozbudowaniu asortymentu o kosmetyki do pielęgnacji twarzy, a w tym makijażu wraz z maskarą na czele. Takie produkty początkowo znajdujące przeważnie popyt w branży filmowej przyniosły firmie Rimmel London stale rosnącą popularność.

Od momentu wykupienia marki poprzez Koncern Coty w 1996 roku oblicze i asortyment marki nieco się zmieniły, pojawiły się za to akcenty promujące brytyjskość, a w szczególności londyński fason. Do sukcesu przyczynił się na pewno fakt, iż twarzą marki stała się urzekająca i jeszcze bardziej sławna supermodelka Kate Moss.

obecnie serca wielu potencjalnych kupujących w imieniu Rimmel London zdobywa dość niekonwencjonalna Rita Ora, brytyjska piosenkarka, modelka i aktorka w jednym. W asortymencie marki znajduje się aktualnie pełna paleta kosmetyków należących do szpalt: makijaż, pielęgnacja i włosy, które są typowo adresowane do młodego pokolenia żeńskiej płci.

Jednym z ostatnich artykułów z sukcesem wylansowanych przez Rimmel London jest wyjątkowo trwała pomadka „Provocalips", która według reklamującej ją obietnicy akcentuje się odpornością na pocałunki w okresie 16 godzin i dodatkowo nie brudzi!

Takie cechy ma ona zawdzięczać specjalnej formule dwóch warstw: po naniesieniu specjalnym aplikatorem właściwej barwiącej pomadki i odczekaniu 60 sekund pomadkę należy utrwalić specjalnym bezbarwnym błyszczykiem.

Swą całkowitą niekoniecznie tradycyjnego uroku twarz reklamie pomadki użyczyła Georgia May Jagger. Typowa twarz Jagger wydajnie zwracała uwagę na produkty Rimmel London dodatkowo w innych kampaniach reklamujących m.in.

matujące podkłady oraz znaną maskarę.