Gilette to marka, która w swojej ofercie duży wybór maszynek i innych akcesoriów do golenia. W 2005 roku została ona częścią koncernu Procter & Gamble. W Polsce marka ma swoją fabrykę w Łodzi.

producent Gilette gromadzi w swej ofercie zarówno produkty dla kobiet jak i dla panów. Gillette Venus wie, iż kobieta, która chce się poczuć zadbana, nie może podkradać maszynki do golenia swojemu mężczyźnie – te czasy odeszły już dawno do lamusa!

innowacyjna kobieta posiada swój własny pakiet kosmetyków, które gwarantuje jej genialną gładkość, zwłaszcza w upalne dni! Gillette Venus to akcesoria do golenia dla kobiet, obejmujące: maszynki do golenia (z wymiennymi ostrzami, maszynki jednorazowe i trymery do okolic bikini) i żele do golenia Satin Care.

Każda kobieta, która chce poczuć się seksownie, kobieco i luźno odnajdzie dla siebie optymalne artykuły w bogatej gamie produktów Gilette. W zależności od potrzeb, możemy wybierać pośród towarów do golenia jednocześnie jednorazowych jak i wielokrotnego wykorzystania – wszystkie maszynki firmy Gillette są produkowane z najwyższej jakości składników, dzięki temu unikatową perfekcję i efektywność działania.

Aby golenie było przyjemniejsze, do dyspozycji mamy bogatą gamę przepięknie pachnących i gwarantujących świetną gładkość żeli do golenia w ładnych, żeńskich opakowaniach. Gillette dla mężczyzn to: maszynki do golenia (jednorazowe i te z wymiennymi wkładami), żele i pianki do golenia, pielęgnacja przed i po goleniu (żele, balsamy i wody po goleniu) oraz dezodoranty (w aerozolu, sztyfcie i kulce).

W zależności od prywatnych preferencji i upodobań, każdy prawdziwy pan odszuka w ofercie producenta Gillette wszystko to, czego potrzebuje, aby osiągnąć rewelacyjną gładkość, albo seksowny zarost. Produkty Gillette to klasa sama w sobie i rozpoznawalność firmy, która zapewni całkowitą satysfakcję każdemu mężczyźnie.

Granatowo-metaliczno-pomarańczowa gama kolorystyczna artykułów zapewni genialną gładkość i komfort wykorzystywania mężczyźnie.