Gillette Fusion Proglide Flexball Fusion Proglide Flexball maszynka do golenia + głowica zapasowa 2 szt. (Flexball Technology) (7702018390656)

od 0,00 PLN

Gilette to firma, która w swej ofercie wielki dobór maszynek i innych akcesoriów do golenia. W 2005 roku pozostała ona częścią koncernu Procter & Gamble. W Polsce marka posiada swoją fabrykę w Łodzi.

firma Gilette mieści w swej ofercie zarówno produkty dla pań jak i dla panów. Gillette Venus wie, iż kobieta, która chce się poczuć zadbana, nie może podkradać maszynki do golenia swojemu mężczyźnie – te czasy odeszły już dawno do lamusa!

postępowa kobieta posiada swój własny komplet kosmetyków, które zagwarantuje jej idealną gładkość, zwłaszcza w upalne dni! Gillette Venus to akcesoria do golenia dla pań, obejmujące: maszynki do golenia (z wymiennymi ostrzami, maszynki jednorazowe i trymery do okolic bikini), a także żele do golenia Satin Care.

Każda kobieta, która chce poczuć się seksownie, kobieco i swobodnie odnajdzie dla siebie odpowiednie artykuły w bogatej gamie produktów Gilette. W zależności od potrzeb, możemy wybierać pośród artykułów do golenia zarówno jednorazowych jak i wielokrotnego użytkowania – wszystkie maszynki marki Gillette są wytwarzane z najwyższej jakości elementów, dzięki czemu nieszablonową perfekcję i skuteczność działania.

Aby golenie było przyjemniejsze, do dyspozycji mamy bogatą gamę ładnie pachnących i zapewniających wspaniałą gładkość żeli do golenia w pięknych, kobiecych opakowaniach. Gillette dla mężczyzn to: maszynki do golenia (jednorazowe i te z wymiennymi wkładami), żele i pianki do golenia, pielęgnacja przed i po goleniu (żele, balsamy i wody po goleniu) i dezodoranty (w aerozolu, sztyfcie i kulce).

W zależności od prywatnych preferencji i upodobań, każdy prawdziwy pan odszuka w ofercie firmy Gillette wszystko to, czego potrzebuje, żeby osiągnąć świetną gładkość, lub seksowny zarost. Produkty Gillette to klasa sama w sobie i rozpoznawalność firmy, która zapewni całkowitą satysfakcję każdemu mężczyźnie.

Granatowo-srebrno-pomarańczowa gama kolorystyczna artykułów zapewni idealną gładkość i komfort użytkowania mężczyźnie.