Gilette to firma, która w swojej ofercie obfity dobór maszynek i innych akcesoriów do golenia. W 2005 roku pozostała ona częścią koncernu Procter & Gamble. W Polsce producent posiada swoją fabrykę w Łodzi.

producent Gilette posiada w swej ofercie równocześnie produkty dla kobiet jak i dla mężczyzn. Gillette Venus wie, że kobieta, która chce się poczuć zadbana, nie może podkradać maszynki do golenia swemu mężczyźnie – te czasy odeszły już dawno do lamusa!

progresywna kobieta posiada swój własny pakiet kosmetyków, które zagwarantuje jej nieprzeciętną gładkość, zwłaszcza w upalne dni! Gillette Venus to akcesoria do golenia dla kobiet, obejmujące: maszynki do golenia (z wymiennymi ostrzami, maszynki jednorazowe i trymery do okolic bikini) i żele do golenia Satin Care.

Każda kobieta, która chce poczuć się seksownie, kobieco i luźno odszuka dla siebie adekwatne artykuły w bogatej gamie towarów Gilette. W zależności od potrzeb, możemy wybierać pośród artykułów do golenia równocześnie jednorazowych jak i wielokrotnego korzystania – wszystkie maszynki marki Gillette są wytwarzane z najwyższej jakości elementów, dzięki czemu wyjątkową perfekcję i sprawność działania.

Aby golenie było przyjemniejsze, do dyspozycji mamy bogatą gamę przepięknie pachnących i zapewniających świetną gładkość żeli do golenia w błyskotliwych, damskich opakowaniach. Gillette dla mężczyzn to: maszynki do golenia (jednorazowe i te z wymiennymi wkładami), żele i pianki do golenia, pielęgnacja przed i po goleniu (żele, balsamy i wody po goleniu) i dezodoranty (w aerozolu, sztyfcie i kulce).

W zależności od prywatnych preferencji i upodobań, każdy prawdziwy pan wyszuka w ofercie producenta Gillette wszystko to, czego potrzebuje, aby osiągnąć rewelacyjną gładkość, lub zniewalający zarost. Produkty Gillette to klasa sama w sobie i rozpoznawalność marki, która zapewni całkowitą satysfakcję każdemu mężczyźnie.

Granatowo-srebrno-pomarańczowa gama kolorystyczna towarów zapewni perfekcyjną gładkość i komfort stosowania mężczyźnie.