Kérastase Genesis Hydra-Fortifiant | Nawilżająco-wzmacniająca kąpiel przeciw wypadaniu do włosów osłabionych, cienkich i przetłuszczających się 250ml, K090-E3243300

od 110,49 PLN

oszczędzasz do 82%
Pojemność: 250 ml
pakiet do włosów normalnych i suchych, osłabionych, które posiadają skłonność do wypadania na skutek łamliwości.

Skład zestawu:

  1. Kerastase Genesis Bain Nutri-Fortifiant Kąpiel Wzbogacona Genesis szampon 250 ml
  2. Kerastase Genesis Maska 200ml
  3. Kerastase Mleczko cieplne Genesis 150ml
  4. Kerastase Genesis Serum 90ml
Kérastase Genesis Bain Nutri-Fortifiant Kąpiel Wzbogacona Genesis szampon 250 ml PIELĘGNACJA PRZECIW UTRACIE GĘSTOŚCI WŁOSÓW

Odżywczo-wzmacniający szampon do osłabionych, łamliwych włosów dla zachowania ich gęstości. Skutecznie oczyszcza i wzmacnia włosy, by ograniczyć utratę gęstości spowodowaną łamliwością. Bogata formuła formuje delikatną pianę, która usuwa zanieczyszczenia i nadmiar sebum, jednocześnie odżywiając suche włosy. Delikatnie oczyszcza, łagodzi podrażnienia i nawilża włosy od nasady po same końce, gwarantując wrażenie lekkości. Skład został wzbogacony połączeniem komórek macierzystych szarotki alpejskiej i korzenia imbiru, dzięki czemu wzmacnia włosy i rozszerza ich oporność, przeciwdziałając w ten sposób wypadaniu. Włosy są przygotowane do dalszej stylizacji, odżywione i usztywnione, dzięki czemu wydają się gęstsze.

Włosy bardziej oporne na łamanie o 93,3%*
Włosy mocniejsze o 93,3%*
Włosy bardziej miękkie o 49%*
Redukuje wypadanie włosów w wyniku ich łamania o 93,3%%*
Włosy bardziej nawilżone/odżywione o 65%**
Włosy bardziej miękkie o 49%**
stosowanie razem z Maską Genesis sprawia wizualne wrażenie większej pojemności i gęstości włosów***
*Badanie instrumentalne w kontraście do stanu sprzed nałożenia w porównaniu z klasycznym szamponem

**Badanie instrumentalne – wzrost nawilżenia w porównaniu do stanu sprzed aplikacji

***Badanie instrumentalne w porównaniu do stanu sprzed nałożenia

Komórki macierzyste szarotki alpejskiej: ma parametry, które zapewniają ochronę przed substancjami krzywdzącymi występującymi w środowisku zewnętrznym.

Korzeń imbiru: zapewnia ochronę przed krzywdzącymi czynnikami zewnętrznymi..

używanie:

Zmocz włosy i dokładnie usuń nadmiar wody przed nałożeniem porcji kąpieli wielkości orzecha włoskiego. Kąpiel nakładaj etapami w 5 głównych strefach włosów. Dodaj wody i rozprowadź kąpiel. Zwykle staraj się precyzyjnie umyć skórę głowy, masując ją delikatnie opuszkami palców,zlikwidować wszystkie skażenia. Spłucz precyzyjnie. Ponownie nałóż na włosy porcję kąpieli. W trakcie drugiego rozprowadzania wytworzy się więcej piany, co pozwoli lepiej oczyścić włosy na całej ich długości. Spłucz dokładnie.

Stosuj Kąpiel Wzbogaconą Genesis codziennie. Uzyskasz w ten sposób efekt łagodnego oczyszczania i zmniejszenie ryzyko utraty gęstości włosów w wyniku ich łamliwości.

pojemność:

250 ml,

Kérastase Genesis Maska 200ml PIELĘGNACJA PRZECIW UTRACIE GĘSTOŚCI WŁOSÓW

Wzmacniająca maska o intensywnym działaniu do osłabionych, łamliwych włosów dla zachowania ich gęstości. Bogata formuła zapewnia intensywne odżywienie, usprawnia rozczesywanie i wzmacnia włosy, by ograniczyć wypadanie spowodowane łamaniem. Super-intensywna maska, wzbogacona połączeniem natywnych komórek szarotki alpejskiej i korzenia imbiru lekarskiego, wspomaga odbudowanie bazy włosów dzięki wzmacniającemu działaniu w obszarach, w których została uszkodzona struktura włosa. Wyjątkowo sprawne komponenty odżywiające upraszczają rozczesywanie, a zarazem przywracają włosom miękkość i dogłębnie je odżywiają. Włosy stają się mocniejsze, bardziej miękkie i lśniące.

Redukuje wypadanie włosów w wyniku ich łamania o 97,7%*
Włosy mocniejsze o 97,7%*
O 97,7% mniej połamanych włosów*
użytkowanie razem z Kąpielą Genesis sprawia wizualne wrażenie obszerniejszej objętości i gęstości włosów**
Włosy bardziej wytrzymałe o 97,7%*
*Badanie instrumentalne – po 1 użytkowaniu mniej połamanych włosów (w proporcji masowej) w stosunku do zwykłego szamponu

**Badanie instrumentalne w porównaniu do stanu sprzed nałożenia

Komórki macierzyste szarotki alpejskiej: Bogaty w antyoksydanty chroniące włosy przed codziennymi uszkodzeniami. Nawilża i koi włókno włosa.

Korzeń imbiru: zapewnia ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi..

używanie:

Maskę należy zaaplikować na umyte i osuszone ręcznikiem włosy, zachowując minimalny odstęp 2-3 cm od nasady, następnie wmasować, pozostawić na około 3-5 minut i po spienieniu skrupulatnie spłukać.

Tę intensywną maskę wzmacniającą należy stosować raz w tygodniu albo po każdym użyciu kąpieli, by odżywić włosy, ułatwić ich rozczesywanie i je wzmocnić. Dzięki temu ryzyko wypadania włosów w wyniku łamania pokaźnie się ograniczy.

objętość:

200 ml

Kérastase Mleczko cieplne Genesis 150ml PIELĘGNACJA PRZECIW UTRACIE GĘSTOŚCI WŁOSÓW

Mleczko termiczne w formie spray’u do osłabionych, łamliwych włosów dla zachowania ich gęstości. Gwarantuje ochronę przed urządzeniami do stylizacji na gorąco do 230°C i adekwatne nawilżenie bez uczucia obciążenia. Mleczko termiczne zostało wzbogacone połączeniem komórek macierzystych szarotki alpejskiej i korzenia imbiru lekarskiego. Nawilża i wzmacnia włosy, zmniejszając w ten sposób pokaźnie ryzyko wypadania włosów w wyniku ich łamliwości. Włosy zyskują blask, stają się miękkie i jedwabiste w dotyku.

O 99,3% mniejsza łamliwość włosów*
Włosy bardziej oporne o 99,3%*
Włosy mocniejsze o 99,3%*
Ochrona przed temperaturą do 230°C
Redukuje utratę gęstości włosów w wyniku łamliwości o 99,3%*
Włosy bardziej nawilżone/odżywione o 88%**
24-godzinna ochrona przed skręcaniem nawet przy obszernej wilgotności powietrza****
**Wzrost nawilżenia w kontraście do stanu sprzed nałożenia

***Badanie instrumentalne w kontraście do stanu sprzed nałożenia

****Badanie instrumentalne po aplikacji Mleczka cieplnego Genesis

Komórki macierzyste szarotki alpejskiej: Bogaty w antyoksydanty chroniące włosy przed powszednimi uszkodzeniami. Nawilża i koi włókno włosa.

Korzeń imbiru: gwarantuje ochronę przed zgubnymi czynnikami zewnętrznymi..

używanie:

NA WŁOSY OSUSZONE RĘCZNIKIEM: Użyj dozownika 2 do 4 razy, w zależności od długości i gęstości włosów. Rozprowadź wstępnie na całej długości włosa, aż do końcówek, a następnie wyrównaj rozprowadzenie, rozczesując włosy grzebieniem. Wysusz włosy suszarką albo pozostaw je do wyschnięcia. NA SUCHE WŁOSY: Nałóż preparat na suche włosy (wysuszone suszarką albo pozostawione do wyschnięcia) jako krok kończący stylizację, który pozwoli zapanować nad skręcaniem się włosów i zapewni im większy połysk. Ułóż fryzurę.

Przed użyciem akcesoriów z funkcją kreacji na gorąco, użyj Mleczka cieplnego Genesis. Artykuł broni włosy przed temperaturą do 230°C. Po nałożeniu na suche włosy płyn wyraźnie je nawilża i wzmacnia.

pojemność:

150 ml

Kérastase Genesis Serum 90ml PIELĘGNACJA PRZECIW UTRACIE GĘSTOŚCI WŁOSÓW

Serum na wypadanie włosów do codziennego wykorzystywania przeznaczone do włosów osłabionych, łamliwych i wypadających. Serum wzbogacone wysoce wydajnym w działaniu połączeniem kompleksu Aminexil, natywnych komórek szarotki alpejskiej i korzenia imbiru lekarskiego. Wzmacnia włosy, zniża stopień ich wypadania i ulepsza wygląd. Wzmacnia również osadzenie mieszka włosowego w skórze głowy i zapewnia nieprzeciętne warunki wzrostu nowym włosom. Serum łagodzi podrażnienia i wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry głowy każdego dnia. Żelowa konsystencja ułatwia stosowanie i powoduje, iż preparat nie rozlewa się i pozostaje w miejscu aplikacji. Włosy stają się mocniejsze, atrakcyjniejsze i zdrowsze.

KORZYŚCI DOTYCZĄCE HAMOWANIA WYPADANIA WŁOSÓW

Pomaga wzmocnić osadzenie włosa w korzeniu*
Pomaga ograniczyć utratę włosów*
Wyraźne działania uniemożliwiające wypadaniu włosów po 6 tygodniach stosowania*
KORZYŚCI DOTYCZĄCE ŁAGODZENIA PODRAŻNIEŃ

Wyraźny efekt łagodzący przejawiający się zmniejszeniem swędzenia i poczucia dyskomfortu po 3 tygodniach użytkowania**
Pomaga zachować naturalną barierę ochronną skóry głowy***
Wzmacnia skórę głowy***
Pomaga poprawić funkcję bariery ochronnej skóry głowy
*Badanie kliniczne, u 99 osób po 6 tygodniach stosowania (wypadanie włosów)

**Badanie kliniczne, u 99 osób po 3 tygodniach używania (łagodzenie podrażnień)

***Instrumentalne badanie kliniczne

Aminexil 1,5%: wzmacnia osadzenie włosów w skórze głowy i uniemożliwia twardnieniu kolagenu wokół mieszków włosowych.

Wyciąg z korzenia imbiru: ma atrybuty, które zapewniają ochronę przed substancjami zgubnymi występującymi w środowisku zewnętrznym.

Kofeina: dzięki swoim właściwościom stymulującym, udoskonala mikrokrążenie w skórze głowy.

wykorzystywanie:

Stosuj raz dziennie rano albo przed pójściem spać. Nałóż 4 porcje na suchą albo osuszoną ręcznikiem skórę głowy na poszczególnych jej partiach. 1 porcja = zawartość 1 pipety do oznaczenia. Delikatnie wmasuj. Nie spłukuj. Ułóż fryzurę.

Używaj wzmacniającego serum zapobiegającego wypadaniu włosów raz dziennie, by zminimalizować wypadanie włosów i poprawić ich wygląd.

pojemność:

90 ml