Opis: Fantastyczny, profesjonalny szampon o aktywnych właściwościach wygładzających strukturę włosa. Jeśli Twoja fryzura jest niezdyscyplinowana, a kosmyki frywolnie wyginają się w różnorodne strony to jest to wspaniały produkt, który ekspresowo poradzi sobie z Twoim problemem.

na dodatek pousuwa puszenie się, jakie ma często miejsce pod wpływem wilgoci. Linia została wzbogacona w innowacyjną formułę Keratinoil Complex, stanowiącą specyficzne zespolenie wzmacniającej pro - keratyny, a także drogocennych olejków z kukui i wiesiołka (sławnych ze zbawiennych efektów odżywczych, a także ochronnych).

Finalnie włókno włosa jest znakomicie wygładzone, fryzura nie zmienia swego kształtu pod wpływem wilgoci, a zmysłowe wygładzenie uwodzi poprzez długi czas. Użycie: Aplikuj szampon na mokre włosy, najpierw umieszczając go na dłoniach i lekko mieszając z wodą.

Najważniejszą częścią tego etapu jest wykonanie masażu dającego obfitą pianę całej długości włosów oraz u ich nasady. Spłucz obficie. W celu zintensyfikowania efektów użyj maski albo odżywki z tej samej linii produktowej.

Efekt: Fantastyczna fryzura Twoich marzeń! Lekkość poczujesz już wraz z pierwszym podmuchem suszarki albo przeczesując włosy grzebieniem. Zauważysz, że możesz spokojnie oddzielać pasma i nie plączą się one.

Tym samym uniemożliwiasz mechanicznym uszkodzeniom. Sprężyste, pełne wigoru i aksamitnej miękkości włosy wspaniale się układają i uwodzą spektakularnym zapachem. Stwórz fryzurę ze swych snów i ciesz się z ich genialnej kondycji.

piękne włosy to wizytówka każdej wytwornej kobiety.