L'Oréal Professionnel
Serie Expert Silver | szampon do włosów siwych i rozjaśnionych oczyszczenie i eliminacja niepożądanego żółtego odcienia pojemność: 300 ml

Martwisz się, iż Twoje siwe lub rozjaśnione włosy żółkną i są niewłaściwie pielęgnowane? Szampon Serie Expert Silver od L'Oréal Professionnel delikatnie oczyści i nawilży Twoje pasma. Co więcej - mieści barwnik, dostarczający włosom dawkę refleksów opalizujących i neutralizujących efekt żółknięcia białka włosowatego, a także kreatyny oraz aminokwasy, które nadają włosom miękkość i sprężystość. Rezultat: włókno włosa staje się miękkie, sprężyste i błyszczące, a włosy odzyskują swój naturalny blask.

Gama Silver podkreśla piękno siwych lub białych włosów naturalnych, a także włosów rozjaśnionych. Technika Gloss Protect System, zaimplementowana w kosmetykach, pomaga zredukować niepożądane żółte refleksy i powoduje, iż włókna włosów stają się miękkie, sprężyste i błyszczące.

  • oczyszcza
  • odżywia
  • uniemożliwia żółknięciu włosów
  • daje miękkość i elastyczność
  • nadaje przepiękny połysk

cechy
Pielęgnacja włosów siwych

Gama wyprodukowana z myślą o włosach siwych, by były miękkie, połyskujące, a także zachowały swój nieszablonowy, srebrzysty kolor.

Gloss Color Protect

Połączenie komponentów kosmetycznych przeciw żółtym refleksom i magnezu, aminokwasów i składnika keratynowego dla miękkich, sprężystych i zdrowo wyglądających włosów.

jednostajny rozwój

Butelki szamponu i spray'u wykonane z plastiku do 95% pochodzącego z recyklingu. Hiszpańska fabryka w Burgos, gdzie m.in. Są wytworzone nasze kosmetyki jest neutralna pod względem emisji CO2 i jest tzw. Suchą fabryką, czyli przetwarza wodę w obiegu zamkniętym.

SPOSÓB wykorzystania Rozprowadź na wilgotnych włosach. Masuj do spienienia, a następnie spłucz obficie wodą. Dla intenstwnego efektu pozostaw na włosach 2-3 minut, a następnie spłucz.