NATURE BOX SZAMPON DO WŁOSÓW 385ML AVOCADO (9000101215762)

od 18,49 PLN

Pojemność: 385 ml
Nature Box Avocado Oil Szampon do włosów 385 ml

Szampon do włosów Nature Box to odpowiedź na oczekiwania kobiet, które chcą kosmetyków o maksymalnie naturalnym składzie, pięknym zapachu i estetycznym opakowaniu. Odżywka do włosów Nature Box to kosmetyk, który w 84% składa się z naturalnych elementów. Producent zadbał także o to, aby opakowanie było przyjazne środowisku co zawartość – butelka została wytworzona w 25% z plastiku pochodzącego z recyklingu!

Szampon ma w 100% tłoczony na zimno olej awokado, który dba o korzystną kondycję włosów. Dzięki niemu sprawisz, że Twoja włosy będą połyskujące, zadbane i zdrowe już podczas kąpieli. Szampon do włosów Nature Box jest przychylna włosom na dodatek dlatego, iż nie posiada w składzie siarczanów, silikonów, nienaturalnych barwników i parabenów – pełna dbałość o Twoje potrzeby! Może być na dodatek używany poprzez wegan.

Nature Box to nowa sugestia od Schwarzkopf. Marka jest odpowiedzią na wymogi kobiet, które chcą kosmetyków naturalnych, skutecznych, w kolorowych, estetycznych opakowaniach, które nie tylko nieprzeciętnie działają, ale cieszą także oko. Nasycone efektownymi zapachami – każdy z nich jest oddzielną linią kosmetyków – sprawiają, że możesz ubrać się w zapach od stóp do głowy.