SZAM JOANNA ULTRA COL.SYS.200ML/BRAZ (5901018014117)

od 9,99 PLN

Pojemność: 200 ml

Szampon ten powstał specjalnie z myślą o posiadaczkach włosów brązowych i kasztanowych. Jego specjalna formuła zapewni podkreślenie koloru i wydobędzie kolor o interesującym połysku. Od teraz Twoje włosy nie tylko będą miały zniewalający lśnienie, lecz będą również kompleksowo odżywione.

Sposób użycia: Nanieś szampon na mokre włosy i masuj do uzyskania piany. Pozostaw na włosach na kilka minut po czym starannie spłucz. W razie zapotrzebowania powtórz czynności. Po użyciu starannie umyj ręce, ponieważ kosmetyk może pozostawić na dłoniach brązowe zabarwienie. Produkt można stosować jako podstawowy szampon lub po wstępnym umyciu włosów Twoim ulubionym szamponem.

Systematyczne stosowanie kosmetyku pogłębia dynamiczność odcienia.

Problem
Włosy brązowe i kasztanowe, pozbawione blasku, wyraźnego koloru i odżywienia.

Efekt
Włosom zostaje przywrócony kolor o niebanalnym połysku, zaakcentowana zostaje dynamiczność odcieni brązu. Szampon kompleksowe pielęgnuje, włosy są miękkie i delikatne w dotyku.

komponenty wiodące
Receptura szamponu została wzbogacona o wyselekcjonowane barwniki, które ożywiają kolor i przedłużają jego trwałość. Szampon posiada elementy działające ochronnie i nawilżająco na włosy