NC Mydło Siarkowe do skóry problematycznej 90G, BS

od 7,49 PLN

Rodzaj: naturalne, siarkowe
  • Producent: Nevskaya Cosmetica
  • Kategoria: Mydła
Mydło siarkowe do twarzy i ciała Siarka jest użytkowana od tysiącleci w leczeniu chorób skóry. Za pomocą siarki starożytni lekarze leczyli choroby, takie jak egzema, łuszczyca, świerzb, infekcje grzybicze. Recepty na siarkę są w Avicennie i innych starożytnych lekarzach i uzdrowicielach.
Mydło siarkowe to mydło z zawartością siarki. Siarka jest silnym naturalnym pierwiastkiem stosowanym w leczeniu chorób skóry, takich jak trądzik, trądzik, trądzik i inne wady.

Mydło dedykowane do leczenia trądziku, zwykle zawiera oprócz siarki kwas salicylowy i beta-hydrokwas. Te komponenty są kluczowe w walce z trądzikiem (trądzikiem).

Mydło siarkowe ma parametry antyseptyczne, przeciwgrzybicze i przeciwbakteryjne, prawidłowo likwiduje oleje, brud i bakterie.

Leczenie trądziku:
Głównym celem mydła siarkowego jest dogłębne oczyszczenie porów skóry. Siarka pomaga wnikać głęboko w pory. To był główny powód, dla którego mydło siarkowe jest uważane za środek przeciwtrądzikowy: likwiduje bakterie i złuszcza martwe komórki. To te dwa składniki (bakterie i zatkane pory) powodują trądzik. Siarka jest produktywna w leczeniu trądziku przy regularnym użytkowaniu przez 1 do 8 tygodni, czas trwania leczenia zależy od ciężkości każdego mocnego przypadku.

Przeciwwskazania:
Uwaga: Mydła siarkowego nie należy stosować na skórę z otwartymi ranami lub pęknięciami, a także na opaloną skórę.

Mydło siarkowe nie jest zalecane dla pań w ciąży. A także pielęgniarstwo i osoby planujące ciążę.
Nie należy stosować mydła siarkowego, jeśli występują problemy z wątrobą lub nerkami, infekcje skóry, podrażnienie skóry, wyprysk, cukrzyca albo słabe krążenie krwi.

Unikaj kontaktu mydła siarkowego z oczami, nosem, ustami albo narządami płciowymi. Jeśli mydło dostanie się do oczu, płucz oczy czystą wodą przez 15 minut.
Dzieci w wieku poniżej 2 lat należy stosować ostrożnie.
W celach profilaktycznych nie zaleca się stosowania częściej 2 razy dziennie i nie więcej niżeli 4-6 tygodni z rzędu.

komponenty aktywne

Siarka - rozmiękcza zrogowaciały naskórek i upraszcza eliminowanie jego zewnętrznej warstwy, wykazuje działanie bakteriobójcze oraz przeciwgrzybicze. Genialnie sprawdza się w leczeniu chorób skóry z nadmiernym rogowaceniem, łuszczycy, wyprysku łojotokowym czy również atopowym zapaleniu skóry.

Olej z norkowy - sprawny sposób na walkę ze starzeniem się skóry. Olejek z norek może być dodawany do kremu nawilżającego, albo w rozcieńczonej postaci użytkowany do przemywania twarzy. Jest również użytkowany do kąpieli odżywczych lub do odnowy struktury włosa.

Skład (INCI): Sodium Palmate, Sodium Tallowate, Sodium Cocoate, Aqua, Glycerin, Sulfur, Mink Oil, Titanium Dioxide, Triethanolamine, PEG-400, Disodium EDTA, Citric Acid, Cellulose Gum, Benzoic Acid, Sodium Chloride.

Masa Netto: 90 gr

Najlepiej zużyć przed końcem: 36 m- cy od daty na opakowaniu.
Kraj pochodzenia: Rosja
Producent: Newskaja kosmetika (Rosja)