SODASAN Mydło w kostce na plamy 100g, 624

od 6,49 PLN

Rodzaj: oliwkowe, Vege & Bio • Wielkość opakowania: 100 g
  • Producent: SODASAN
  • Kategoria: Mydła
organiczne MYDEŁKO DO ODPLAMIANIA 100g.
SODASAN organiczne mydełko do odplamiania to skuteczny sposób na miejscowe likwidowanie uporczywych plam takich jak z trawy, krwi, oleju, czekolady, atramentu lub owoców. Mydełko może być również stosowa-ne do usuwania plam z finezyjnych tkanin, tylko w zimnej wodzie. Pamiętaj, aby najpierw sprawdzić rodzaj dzianiny pod względem trwałości koloru. Należy stosować się do zaleceń na metce pranych tkaniny. Artykuł wolny od GMO, pozbawiony enzymów, barwników i środków konserwujących o naturalnym zapachu czystych olejków eterycznych.

zastosowanie: Natrzyj plamę i pozostaw na kilka minut, następnie spłucz lub wypierz w pralce. W razie niełatwych plam powtórz czynność.
komponenty:

> 30% ekologiczne mydło roślinne* (anionowy środek powierzchniowo czynny), <5% woda, żółć wołowa, chlorofil, gliceryna, chlorek sodu, kwas cytrynowy
* certyfikowany ekologiczny
Środki powierzchniowo czynne są pochodzenia naturalnego.
uzupełniające informacje o produkcie:

produkt jest certyfikowany zgodnie z wytycznymi dla naturalnych piorących i czyszczących środków czystości certyfikowane przez Ecocert Greenlife wg. Standardów Ecocert http://detergents.ecocert.com/en i minimalistycznymi kryteriami Ecogarantie i Vegan Society.
Jeśli używasz mydełka przed praniem w pralce, możesz dozować mniej detergentu do prania.
objętość netto: 100g.
stworzono w Niemczech przez Sodasan GmbH.