Anwen, zestaw 3 odżywek do wysokiej porowatości (orchidea, róża, bez), 5907222404195

od 0,00 PLN

Pojemność: 100 ml

ANWEN komplet WYSOKIEJ POROWATOŚCI BEZ + RÓŻA + ORCHIDEA do włosów o wysokiej porowatości

Proteinowa odżywka w swym składzie mieści odpowiednią kompilację protein: z zielonego groszku, keratynę, kolagen oraz elastynę, które ze względu na swoją budowę zostały odpowiednio dobrane do potrzeb wysokoporowatych włosów*. Proteiny odbudują ubytki w strukturze włosów i sprawią, że staną się one bardziej gładkie, lejące i lśniące. Miły zapach orchidei umili Ci włosowe SPA.

Emolientowa odżywka zawiera aż 5 olei: brokułowy, który działa jak naturalny silikon, makowy, dyniowy, z rzodkiewki i krokosza barwierskiego i masło shea. Bogate w adekwatne kwasy tłuszczowe oleje oraz masło zostały trafnie przypasowane do potrzeb wysokoporowatych włosów*. Moc emolientów sprawi, iż Twoje włosy staną się bardziej gładkie, lśniące i rozciągliwe. Miły zapach róży umili Ci włosowe SPA.

Nawilżająca odżywka zawiera aż 5 substancji, które mają zdolność wiązania i utrzymywania wody we wnętrzu włosa. Naturalny komponent pochodzenia roślinnego – Pentavitin zapewnia włosom głębokie i długotrwałe (choćby do 72 godzin) nawilżenie, a także Hyaloveil-P®, który wbudowuje się w strukturę włosa intensywnie i długotrwale go nawilżając. Efekt nawilżenia wspomagają bogaty w witaminy i minerały sok z aloesu oraz gliceryna i mocznik. Nanocząsteczkowy ekstrakt z cebuli wnika głęboko do wnętrza włosów i odbudowuje je, a skrobia ziemniaczana wygładza i na dodatek pielęgnuje. Siła humektantów zawartych w odżywce powoduje, że włosy stają się poprawnie nawilżone, a poprzez to bardziej lśniące, gładkie i sprężyste.

poj. 3 x 100ml