8h magic night serum - odżywcze serum na noc 80 ml marki Kerastase

od 152,00 PLN

oszczędzasz do 17%
Postać: serum

Odżywcze Serum do na noc Nutritive do włosów suchych do pozostawienia na całą noc wzmacnia wszystkie warianty suchych włosów. Artykuł ten asygnowany jest do włosów suchych wykorzystuje nocną tendencję włosów do uzupełnienia wilgoci utraconej w ciągu dnia wskutek zabiegów kreacji i działania czynników środowiskowych i udoskonalonemu wchłanianiu składników aktywnych. Odżywcze Serum do na noc Nutritive do włosów suchych z ekstraktem z korzenia irysa i mieszanką 5 witamin, w tym witaminy E, poprzez noc głęboko wnika w Twoje włosy, żeby je odbudować. Jego lekka kremowa konsystencja nadaje się do wszelkich rodzajów włosów: pomaga rozplątywać cienkie włosy, a także udoskonaloną kontrolę włosów normalnych i grubych. Stosowane w nocy powoduje, iż włosy stopniowo wchłaniają komponenty odżywcze zapewniające im regenerację. Dzięki mleczno-żelowej konsystencji wręcz rozpływa się na włosach i błyskawicznie się wchłania. Następnego ranka włosy wyglądają na odżywione i są wyraźnie miększe, łatwiejsze do kreacji, z lekkim satynowym wykończeniem.

Korzyści:

24-godzinne odżywienie w połączeniu z Kąpielą Odżywczą 2 i Maską Odżywczą do włosów cienkich. Piękny zapach gwarantuje spokojny sen i energię rano. Odżywcze Serum Na Noc Nutritive do włosów suchych zagwarantuje łatwiejsze rozczesywanie i zabezpiecza włosy przed tarciem o poduszkę oraz usprawnia kontrolę normalnych i grubych włosów:

  • Włosy są miękkie w dotyku
  • Nawilża bez obciążania delikatnych włosów
  • idealny do włosów kręconych, akcentuje skręt loków

Główne elementy

Upiększaj swoje włosy podczas dnu - bez żadnego wysiłku. Wyciąg z korzenia irysa zawarty w Odżywczym Serum Na Noc Nutritive do włosów suchych sprawia stopniowe i długofalowe odżywienie (uzupełnia dzienną utratę elementów odżywczych i stwarza barierę ochronną we włóknie włosa). Mieszanka 5 witamin: domyka łuski włosów pozostawiając je jedwabiście gładkie (innowacyjne wchłanianie składników odżywczych w ciągu nocy).

Sposób wykorzystania:

wystarczy od 2 do 4 pompek Odżywcze Serum do na noc Nutritive do włosów suchych w zależności od długości i grubości włosów. Zastosuj na całej długości i na końce. Przy aplikacji na mokre włosy, osusz włosy ręcznikiem przed nałożeniem. Ułóż włosy na noc wedle upodobań. Nie jest konieczne spłukiwanie, produkt w pełni wnika we włosy bez efektu obciążenia.

nadzwyczajne uzupełnienie pielęgnacji z gamą Nutritive. Żeby obudzić się lekkimi falami lub wyrazistymi lokami, nałóż przed splataniem w kok.

objętość:

90 ml