Kerastase Extentioniste Bain 250ml + Kerastase Extentioniste Mask 200ml + Kerastase Extentioniste Serum 50ml (BOX)

od 304,69 PLN

Postać: maska

zestaw Kérastase Resistance Extentioniste powstał, by zaspokoić potrzeby włosów długich i wymagającej szczególnej troski.W skład zestawu wchodzą:- Wzmacniająca kąpiel do włosów długich Kérastase Extentioniste Bain 250ml- Wzmacniająca maska do włosów długich Kérastase Extentioniste Mask 200ml - Wzmacniające serum do włosów długich Kérastase Extentioniste Serum 50mlEfekty wykorzystywania produktów Kérastase Resistance Extentioniste to:• Do 99% mniejsza łamliwość włosów,• 78% mniej rozdwojonych końców,• Włosy dłuższe do 4cm w trzy miesiące.Kąpiel Kérastase Resistance Extentioniste delikatnie eliminuje nadmiar sebum i pozostałości po środkach do kreacji.

Intensywnie wzmacnia włosy od nasady aż po same końce. Zaimplementowany Kompleks Creatine R + Tauryna zmniejsza łamliwość włosów, uniemożliwia rozdwajaniu się końcówek przyspieszając ich wzrost nawet o 4cm wciągu 3 miesięcy!

Włosy stają się mocne, niepodatne na uszkodzenia, nawilżone i miękkie. Są sprężyste i łatwe w rozczesywaniu.Maska Kérastase Resistance Extentioniste wyśmienita do włosów kruchych, łamliwych, osłabionych. Uzupełnia ubytki we włosach, zapobiega ich nadmiernemu łamaniu się.Serum Kérastase Resistance Extentioniste intensywnie wzmacnia włosy od nasady aż po same końce.

Odżywcze serum chroni przed łamaniem się włosów i kruszeniem się ich końcówek. Zawarte w składzie ceramidy i lipidy wypełniają łuskę włosa, intensywnie wzmacniają włos od we wnętrzu,natomiast wysoce skoncentrowana surowica wytwarza barierę obronną na skórze głowy, broniąc ją przed destrukcyjnymi czynnikami środowiska,na dodatek eliminuje skażenia.

w rezultacie włosy są wzmocnione, zrewitalizowane i niepodatne na dalsze uszkodzenia. Lekka, nietłusta formuła nie obciąża włosów.