Total glow - zestaw marki Becca

od 0,00 PLN

pakiet gromadzi: - Pomadka Ultimate Lipstick Love w odcieniu Orchid (2 g) - Rozświetlacz w pudrze Shimmering Skin Perfector(TM) w odcieniu Pressed Moonstone (2,4 g) - Baza First Light Priming Filter (15 ml) Pomadka Ultimate Lipstick Love: Trwała, nawilżająca pomadka z satynowym wykończeniem wyróżniająca usta kolorem utrzymującym się do ośmiu godzin, zawierająca w składzie kwas hialuronowy nowej generacji.

Rozświetlacz w pudrze Shimmering Skin Perfector: Shimmering Skin Perfector Pressed Highlighter jest pudrem rozświetlającym o kremowej formule, która wtapia się w skórę i pokrywa ją blaskiem. Odkryj promienny barwa dla siebie!

lepsza gama kultowego rozświetlacza Becca posiada kompilację odcieni wytwarzających niezwykłą paletę odpowiednią dla każdej karnacji. Formuła jest wzbogacona ultra niepokaźnymi, wielobarwnymi i świetlistymi perełkami, które dopasowują się do karnacji i podkreślają jej naturalny połysk.

Baza First Light Priming Filter: To poranny budzik dla twojej skóry. First Light Priming Filter rozświetla skórę zmęczoną, o szarym kolorycie. Zamienia ją w super świeżą, obudzoną i nadzwyczajnie nawilżoną.

Jego zaletą jest to, że nie tylko widocznie rozświetla, ale i poprawia kondycję skóry działając na nią jak nawilżająco-pobudzające serum. Jest idealnym podkładem pod całodniowy makijaż.