FREZARKA Z POCHŁANIACZEM MAGIC PEDI LUX

od 4050,00 PLN

Frezarka (mikrosilnik) PEDI LUX została zaprojektowana i zbudowana zgodnie z Dyrektywą 93/42/EWG dotyczącą sprzętu medycznego, a dokonane w niej modyfikacje zapewniają jakość i bezpieczeństwo.
Urządzenie jest przeznaczone do leczenia dolegliwości stóp i fachowych zabiegów pedicure i może być obsługiwane wyłącznie przez wykwalifikowanego podologa albo pedicurzystkę. Frezarka (mikrosilnik) cechuje się płynną regulacją obrotów do 30.000 na minutę, z możliwością zmiany kierunku prawo – lewo, i pochłaniaczem pyłu. Nieodzowną zaletą urządzenia jest elektroniczny ekran zezwalający kontrolować intensywność zabiegu.
Frezarka dostępna jest w kolorze białym.

Cały pył, który pozyskiwany jest w trakcie pracy zasysany jest do turbiny ssącej czyli pochłaniacza. Dzięki temu osoba, która wykonuje dużo zabiegów dziennie nie wdycha całego ścieranego materiału. Broni przez to z reguły swoje płuca. Praca frezarką z pochłaniaczem ma jeszcze jedną zaletę, mianowicie pył nie krąży po pokoju, w którym wykonywany jest zabieg. Dzięki czemu nie osadza się na meblach i przedmiotach,, a także nie rozmnażają się tam bakterie i wirusy zasiedlające naskórek oraz paznokcie. Podsumowując pochłaniacz nie jest używany tylko ze względów estetycznychw dodatku higienicznych, i zdrowotnych. Wybierając frezarkę dedykowaną do zabiegów pedicure warto wybrać tę która posiada pochłaniacz.
dodatkowo w sprzedaży filtry wymienne

W skład zestawu wchodzą:
- urządzenie sterujące
- głowica z mikrosilnikiem 30.000 obrotów/min
- uchwyt do głowicy
- gwarancja


dane technologiczne:
Napięcie: 230 V/50 Hz
Turbina ssąca: 300 W
Mikrosilnik: 5,86 Nm / 30.000 obrotów/min
wymiary urządzenia sterującego: (L x H x D ) 246 x 134 x 228 mm
rozmiary opakowania 340 x 340 x 280mm
Waga: 4,0 kg (zestaw)
Bezpiecznik: T3.15 A
Klasa izolacji: 2, rodzaj B